Сонце згасне у 2030 році

11 июля 2015
15860 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9599.jpg

Землю чекає малий льодовиковий період – глобальне похолодання клімату, замість потепління. Це пояснюється різким зниженням активності Сонця, що передбачають учені. Такий період вже був пару століть назад, що призвело до суворих зим і масового голоду.

Вчені склали нову модель сонячного циклу, яка дає безпрецедентно точні прогнози на найближче десятиліття. Зокрема, передбачається динамо-ефект (самозбудження магнітних полів) в двох сонячних шарах: в одному ближче до поверхні і одному глибоко в конвективній зоні.

2011 рік-мінімум сонячних плям

В результаті сонячна активність знизиться на 60% в 2030-х роках до мінімуму Маундера — стану, який раніше вже було в історії Землі. Так званий малий льодовиковий період почався в 1645 році і тривав до 1715 року. Це час значного зменшення сонячних плям. Середня температура тоді була -7...-10 градусів. Підвищилася смертність, був знищений весь урожай, як писали сучасники, «птахи замерзали в повітрі».

Раніше вчені досліджували сонячні цикли тільки по одному магнітного шару в конвективній зоні. Тепер же професор Валентина Жаркова з командою вчених з Уельсу помітили, що додавання динамо-ефекту другого шару, близького до поверхні, передає стан Сонця з найбільшою 97%-вою точністю.

Похожие статьи:

Строительство и ремонтСонячні батареї можуть зберегти до 90% витрат на електроенергію

IT-ТехнологииЯк сонячні та місячні затемнення будуть впливати на людей в 2016 році?

IT-ТехнологииНАСА зафіксувала НЛО біля сонця

Образование и наукаНа планеті Земля почалась велика магнітна буря

Здоровье и медицинаЩо робити, коли сонце завдало вам шкоди?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети