Створено камеру,яка здатна читати думки її власника

23 апреля 2015
2911 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8380.jpg

Технології щодня розвиваються просто гігантськими кроками. Часом здається, що деякі сучасні гаджети розумніші навіть багатьох людей. Благо поки ще людські почуття їм чужі. Хоча вчені працюють і в цьому напрямку. Так, японські електронщики представили прототип камери, яка здатна сама «вирішувати», що з того, що відбувається перед об'єктивом цікаво її власнику, і закарбувати ці моменти.

Ця камера встановлюється на смартфон, який, у свою чергу, кріпиться на «дужку», схожої на ту, що з'єднує динаміки навушників. У цю-то дужку і вбудовані сенсори, що зчитують сигнали мозкової активності власника девайсу і визначають, наскільки цікавим для нього представляється, що відбувається, і оцінює це за шкалою від 0 до 100.

Коли датчик фіксує сигнал зі значенням вище 60, то камера почне запис відео або фото.

Тепер розробники працюють над дизайном пристрою з метою зробити його менш громіздким, а також позбавити потенційних власників від необхідності носити цю конструкцію на голові.

Чи надійде новинка в продаж — поки невідомо, проте це, ймовірно, дуже навіть перспективний орієнтир у сьогоднішньому мобільному фотографуванні.

Адже тепер, побачивши раптом щось цікаве яке відбувається перед тобою, що б хотілося відобразити, не потрібно буде витрачати дорогоцінні секунди на діставання камери, її включення і налаштування зображення. Досить просто подумати.

Похожие статьи:

Образование и наукаЧерез декілька років люди зустрінуть інопланетян

Политические статьи"Idea X" України. Мета, завдання та сценарії майбутнього року

ОбществоКоли Україна стане Америкою

ОбществоЧому українці бояться майбутнього

Новости КультурыНайжахливіші прогнози майбутнього Максима Гордєєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети