У Франції вбили генетично модифіковану вівцю

24 июня 2015
4390 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9322.jpg

Сумно закінчилося життя французького ягняти на прізвисько Рубі. У 2009 році вчені з дослідницької групи INRA імплантували йому ДНК медузи.

Ягня тримали в лабораторних умовах, а мутації на генетичному рівні вивчали фахівці з Національного інституту сільськогосподарських досліджень Франції. Рубі відрізнявся прозорою шкірою і дуже яскравою вовною — наслідки генів медузи. Проте нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що його віддали… на бойню. І вже порізали.

Крім того, в одному з ресторанів Франції його м'ясо вже встигли приготувати і нагодувати відвідувачів. Ця історія викликала великий скандал в країні, тому що не таку долю готували для живого експерименту. В Інституті розпочато розслідування, щоб з'ясувати, хто із співробітників вирішив так розпорядиться Рубі. У Франції заборонено законом продаж генетично модифікованих продуктів, і штраф за таке порушення становить 75 тисяч євро.

У Флориді в США нещодавно з лабораторних умов випустили генетично модифікованих комарів для боротьби з сільськогосподарськими шкідниками. Однак при зіткненні з людиною вони можуть викликати необоротну мутацію.

Похожие статьи:

Политические статьиМиколі Мартиненку загрожує штраф у 1 мільйон франків і 5 років в’язниці

СкандалГде в Киеве больше всего проституток

Новости УкраиныПредприниматели будут платить штраф

ОбществоШтрафы за вождение в нетрезвом виде в 2015

Автомобильные новостиШтраф за нарушение ПДД можно будет оплатить карточкой

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети