В індійському підручнику написали про атомний удар Японії по США

7 февраля 2014
3675 просмотров Голосов: 1 Автор:Евген Скил
article3656.jpg

У шкільному підручнику, виданому в Індії, виявилися 59 історичних помилок, пише «The Times of India». Серед іншого в книзі стверджується, що в 1945 році Японія скинула ядерну бомбу на США, тоді як насправді все відбулося навпаки.

Помилки були виявлені в англомовному посібнику з суспільних наук для учнів восьмого класу школи (всього в індійській школі 12 класів). Видавцем книги виступила освітня рада штату Гуджарат.

Укладачі підручника проявили незнання не тільки зарубіжної історії, але й своєї власної. Зокрема, в книзі говориться, що Махатма Ганді, який вважається одним з головних символів Індії, був убитий 30 жовтня 1948. Насправді його застрелили 30 січня 1948.

У розділі, присвяченому отриманню Індією незалежності, йдеться про те, що північна частина британської колонії в 1947 році отримала назву Ісламський Ісламабад, а його столицею став Хайбер-Гхат. Насправді, країна розташована на північ від Індії, називається Пакистан, а його столицею є Ісламабад. Хайбер-Гхат — місцева назва Хайберського проходу через гори Гіндукуш, розташовані в Пакистані і Афганістані.

Помилки у виданні були допущені і в інших дисциплінах. Наприклад абревіатура ЮНЕСКО розшифровувалася не як Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, а як Організація Об'єднаних Націй з питань освітніх співтовариств і дітей.

Крім того, кажучи про погіршення екології, автори підручника написали, що через вирубку дерев у атмосфері збільшується кількість CO3. Насправді йдеться про CO2, або вуглекислий газ. Речовина, що має формулу CO3, називається триоксидом вуглецю. Вона вкрай нестабільна і зустрічається як продукт реакції між вуглекислим газом і атомарним киснем.

Крім фактичних неточностей у підручнику виявилося близько 100 орфографічних помилок. Серед іншого, з помилками були написані імена індійських реформаторів і революціонерів. За словами голови комітету Гуджарату, що відповідає за випуск підручників, поки що відкликати книги можливості немає, але в майбутньому всі помилки будуть виправлені.

Похожие статьи:

Новости в мире​США розмістять в Японії два додаткових есмінця для захисту від КНДР

ПроисшествияУ Японії через снігопади загинуло семеро людей

Политические статьи6 глобальних наслідків вторгнення до Криму

ОбществоВ Японії відкрили готель для жінок, які хочуть поплакати

IT-ТехнологииЯпонські вчені вразили світ

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети