В Росії знайдено левенят, яким 10 000 років

30 октября 2015
2378 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10844.jpg

Привіт з доісторичного минулого отримали мешканці одного з сіл на півночі Якутії. Перекопуючи город на зиму зиму, господарі наткнулися на останки двох небачених звірів. Вирішили на всяк випадок зателефонувати ученим.

— Це унікальне відкриття — Упевнений керівник відділу вивчення мамонтової фауни Академії наук Якутії Альберт Протопопов. — У всьому світі немає туш печерних левів, що збереглися в такому гарному стані. Раніше у нас знаходили лише кістки, рідше — скелети, а вже якщо вдавалося наштовхнутися на фрагменти туш -.! це вважалося великою удачею А у цих двох експонатів навіть шерсть цілісінька, а їм, на хвилиночку, 10000 років.

Як тварини збереглися стільки часу в надрах -.? Ось головне питання.

— Про підсумки ми розповімо 17 листопада, — додав Альберт Протопопов. — Продемонструємо також і останки мамонта Юка, мамонта Оймякон, шерстистого носорога, бізонів Колими, які загинули десятки тисяч років тому.

До речі, клонувати левенят, як пропонували це зробити з доісторичним слонами співробітники якутського Музею мамонтів, вчені поки не планують, далі буде ясно.

Печерні леви жили на Землі в доісторичний період на території від британських островів до Чукотки. Також вони зустрічалися на Алясці і на території північно-західної Канади. Вимерли близько 10000 років тому.

Похожие статьи:

Новости КиеваФутболисту Шевченко выделили участок 0,5 га на Прорезной

Новости Сельского хозяйстваВлияние сельского хозяйства на окружающую среду

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

ОбществоУкраїнський бізнесмен має намір відправити в Тбілісі двох левенят

Новости Сельского хозяйстваКитай оккупирует украинские земли

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети