Земля може зіткнутись з іншою планетою

20 октября 2015
2476 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10684.jpg

Напередодні користувачі мережі з усього світу почали обговорювати слух про існування нової планети в Сонячній системі. Ця інформація вселила величезну паніку у користувачів інтернету. Наголошується, що найближчим часом може відбутися зіткнення загадкового небесного тіла під назвою «Нібіру» із Землею.

Згадки про планету, яку ніхто не бачив, зустрічаються в оповідях Майя, Ведах, інших релігійних текстах древніх шумерів. Згідно з цими даними, таємнича планета Нібіру є посланником богів. Вона знаходиться в сонячній системі і проходить коло за 3600 років.

На думку стародавніх людей, на планеті проживають божества, які в давнину називалися анунака. І тому для того, щоб підтримувати контакт з проживаючими на Землі, пролітаючи горизонт, невідомі жителі висаджувалися на Землю і спілкувалися з людьми.

Про Нібіру стало відомо і від болгарської ясновидиці Ванги. Вона не раз згадувала про планету Нібіру, пророкуючи її зіткнення з нашою планетою. Пророчиця називала цю планету блукаючою і несучою руйнування.

Символом даної планети є крилатий диск. Варто відзначити, що таке зображення можна досить часто зустріти в давній міфології.

Однак американські фахівці з НАСА, у свою чергу, вважають, що піддаватися впливу чуток про кінець світу не варто, оскільки дана теорія не має наукового обгрунтування.

Похожие статьи:

Новости в миреНа землю летит маленький астероид

Туризм и путешествияСамые опасные места на нашей планете

Образование и наукаИнтересности нашей Планеты

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

ОбществоЗемлі загрожує апокаліпсис

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети