​Призовники придумали новий спосіб уникнути мобілізації

16 июля 2015
2843 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9670.jpg

Призовники придумали новий спосіб уникнути мобілізації.

Щоб не переїжджати в інше місто і не втрачати роботу, чоловіки, які потрапляють під мобілізацію, обмінюються квартирами. На обмін йдуть ухильники, щоб перечекати шосту хвилю мобілізації і не втратити роботу в кризу. Як стало відомо, деякі призовники погоджуються навіть на гірші умови. Обмінюються житлом, в основному, родичі або близькі друзі.

Комісари кажуть, що шоста хвиля мобілізації — одна з найважчих, оскільки стало менше добровольців, охочих йти в АТО. Тепер комісари працюють цілодобово, щоб оформляти призовників в будь-який час доби. Повістки можуть вручати у нічному клубі, ресторані або на в'їзді у великі міста. Також комісари почали ходити по домівках після 10 вечора, коли призовники не очікують «візиту».

Нагадаємо, Згідно із законодавством, під мобілізацію можуть потрапити військовозобов'язані чоловіки віком від 25 до 60 років та жінки віком від 25 до 50 років. Однак, у Генштабі говорять про призов від 20 років. При цьому жінок будуть мобілізувати лише за потреби за кваліфікаційним рівнем.

У Генштабі ЗСУ також зазначили, що під час наступної черги будуть мобілізовані практично такі ж категорії, як і минулого року: громадяни, які за станом здоров'я придатні до несення військової служби та мають військову підготовку, тобто спеціальність.

Відтак, армія потребує фахівців механізованих військ – танкістів, артилеристів; фахівців протиповітряної оборони, зв'язку, ремонтників, спеціалістів радіоелектронної боротьби та техніків різних напрямків.

Міністерство оборони обіцяє, що мобілізація в регіонах буде пропорційною. Будуть запрошувати чоловіків до військкоматів навіть зі звільнених міст та містечок Донецької та Луганської областей.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк правильно купити сайт?

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

ОбществоНіколи не здавайтеся!

Новости ПолитикиПартію Свобода - відправляють у АТО,

ОбществоЧи законна мобілізація під час АТО і кому одягати берці?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети