ЄС очікує велика криза через мігрантів

10 ноября 2015
1253 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10995.jpg

За оцінками деяких експертів, міграційна криза в Євросоюзі здатна повністю знищити звичний уклад життя. Цифри, які призводять офіційні відомства, підтверджують, що ситуація в регіоні катастрофічна.

Зокрема, європейське прикордонне агентство Фронтекс повідомило, що за десять місяців 2015 року — з січня до листопада — в ЄС проникло безпрецедентне число нелегальних мігрантів. Фахівцям вдалося зафіксувати порядку 1,2 мільйона чоловік, які залишили свої будинки і вирушили на пошуки кращого життя.

Так, грецьким островам довелося відчути на собі наслідки перебування, нехай і досить короткострокового, 540000 мігрантів. Ця цифра в 13 разів перевищує аналогічний показник 2014 року. Охочих використовувати Грецію для закріплення на європейській землі не зупиняє навіть погіршення погоди, через якого морські подорожі стають ризикованими для життя.

Посилення міграційної обстановки зажадало від Фронтекс розміщення в проблемних точках своїх фахівців, які реєструють новоприбулих мігрантів і знімають відбитки пальців. «Ми знаходимося в тісному контакті з Грецією і Хорватією для тонкої настройки того виду підтримки, який ці держави — члени ЄС очікують від Фронтекс», — розповів виконавчий директор агентства Фабріс Леггері.

У той же час фахівці зафіксували практично двократне зменшення числа проникаючих в Євросоюз мігрантів по центральному середземноморському напрямку — з Лівії до Італії. Пов'язано це не зі зменшенням числа бажаючих потрапити в Європу, а з відсутністю достатньої кількості доступних контрабандистам судів.

У кожному разі загальне число мігрантів, які проникли в Євросоюз за десять місяців 2015 року, практично в чотири рази перевищує показник всього 2014 року, коли було зафіксовано близько 282 випадків порушення кордонів ЄС. При цьому невідомо, скільки випадків проникнення біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки залишилися незафіксованими в 2015 році.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиУ КРИМУ ПОЧАЛАСЯ ПРОДУКТОВА КРИЗА

ЭкономикаДефолт піде тільки на користь Україні

ОбществоРосія "впаде" за 700 днів

Политические статьиАбо Яценюк витягує країну з прірви, або - кінець фільму

Автомобильные новости​Україна припинила постачання автомобілів і запчастин в Крим

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети