12 липня - день рибака!

12 июля 2015
7355 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9613.jpg

Сьогодні, 12 липня, у всіх рибалок є привід для святкування. Адже саме в цей день вже 47 років відзначається професійне свято рибалок.

День рибалки відзначається в другу неділю липня. Свято це бере початок ще з радянських часів, коли в країні інтенсивно розвивалося рибальство. Тоді з'явилося дуже багато любителів, які почали займатися браконьєрством, влада вирішила зайнятися питанням знищенням піратства в цій промисловості. У величезній країні професія рибалки стрімко поширювалася, і з часом зародилося свято всіх рибалок, що об'єднує професіоналів і аматорів.

На щастя, це свято дожило і до наших днів. У другу неділю липня в багатьох країнах проводяться рибальські змагання, визначають переможців у різних категоріях: найбільша піймана риба, найбільша кількість спійманої риби і т. д.

Сподіваємося, що і ваш День рибалки, шановний рибак, пройде весело, активно і з користю. І нехай ніякі примхи погоди і домашні негаразди не завадять вам насолодитися сьогодні найсвіжішою, гарячою юшкою з казанка! Ні хвоста, ні луски!

Похожие статьи:

ОбществоМусульмани святкують

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети