Американці — найтупіша нація у світі

10 апреля 2015
6478 просмотров Голосов: 2 Автор:Вова Шешурак
article8217.jpg

Американці завжди відрізнялися упевненістю в собі, особливо молодь. Але чи справді у громадян США є підстави для гордості? Компанія з оцінки якості освіти Educational Testing Service провела дослідження, за підсумками якого з'ясувалася неприваблива істина: американці поступаються за рівнем освіченості жителям інших розвинених країн.

За даними Educational Testing Service (ETS), американці у віці від 20 до 34 років здорово відстають від своїх однолітків з інших розвинених країн, коли справа стосується грамотності, математики та технологічних навичок. Навіть з урахуванням того, що сьогодні вищу освіту здобувають більше американців, ніж будь-коли, інтелект нації падає все нижче і нижче.

Отже, що ж можна сказати про американців? На жаль для них, правда полягає в тому, що вони тупі, пише видання The Economic Collapse. Освітня система довела свою неспроможність, а молодь проводить свій час за телевізором, комп'ютером або смартфоном. І поки американці не подивляться правді в очі, ситуація тільки погіршуватиметься.

Перейдемо до конкретики. Як встановили експерти ETS, американці, закінчивши чотири курси вузу, знаходяться на такому ж рівні інтелектуального розвитку, що і японці, фіни і голландці, закінчивши… середню школу. Американці, що народилися після 1980 року, помітно відстають від своїх ровесників по всьому світі, від Австралії до Естонії. Це експерти з'ясували, проаналізувавши результати тесту «Програма міжнародної оцінки компетенції дорослих», який пройшли респонденти в 22 країнах.

За підсумками тесту американці опинилися на останньому місці за технологічним навичкам. І з математики. А що стосується грамотності, то гірше Штатів справи йдуть тільки в двох країнах — половина представників «покоління нульових» показала результати нижче мінімальної норми.

Дві третини «нульовиків» не змогли зрозуміти або вирішити математичні приклади. Безумовно, в такому інтелектуальному середовищі кока-колу цілком можна рекламувати, як здоровий напій.

Одним з винуватців такого сумного стану справ можна вважати систему освіти. З першого класу до післядипломної освіти його якість не витримує ніякої критики. Ось трохи статистики:

— Після двох курсів університету у 45 відсотків студентів не відзначено жодних успіхів у навчанні, у 36 відсотків успіхи вкрай несуттєві;

— Сучасні студенти витрачають на навчання на 50 відсотків менше часу, ніж їх однолітки кілька десятиліть тому;

— 50 відсотків студентів жодного разу не писали більше 20 сторінок лекцій за раз;

— 32 відсотки ніколи не читали більше 40 сторінок на тиждень

А ось назви деяких курсів, які читають в американських університетах останні кілька років: «Що, якщо Гаррі Поттер реальний?», «Леді Гага і соціологія слави», «Філософія і Star Trek», «Чого можна навчитися у YouTube», «Як дивитися телевізор ».

Це справжня національна криза. Батьки повинні бити на сполох, але через те, що вони самі погано уявляють, що відбувається, вони продовжують виписувати чеки на оплату навчання своїх дітей, вважаючи, що їх нащадків готують до життя в реальному світі.

Може, від американців занадто багато вимагають? Зрештою, вчені встановили, що зменшення інтелектуального потенціалу нації — лише наслідок природних процесів. Так, професор Стенфордського університету Джеральд Кребтрі вважає, що за останні два-шість тисяч років люди неабияк подурнішали. І пов'язано це з накопиченням «помилок» в наших генах.

У ході свого дослідження Кребтрі встановив, що за останні три тисячоліття в генах людини відбулося близько п'яти тисяч нових мутацій, що впливають на наші інтелектуальні здібності.

Наша ДНК мутує, і вже не перше тисячоліття. І ці мутації не йдуть нам на користь. У ДНК кожного з нас десятки тисяч «помилок», а майбутнім поколінням ми передамо ще більше. Багато вчених вважають, що людство, зрештою, перетвориться на купку ідіотів, не здатних раціонально мислити. Чи, може, більша частина населення вже перебуває в цьому стані?

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk