Анджеліна Джолі помирає?

20 августа 2015
9348 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10124.jpg

Папараці завжди слідували за Анджеліною Джолі по п'ятах, але зараз їх інтерес до голлівудської зірки збільшився в рази. Справа в тому, що журналісти помітили, як останнім часом сильно схудла дружина Бреда Пітта. При зрості 169 см вона важить всього 37 кг. Критично низька вага при такому зрості. Журналісти відразу декількох таблоїдів цього тижня вийшли з заголовком, що Джолі хвора.

В якості доказу таблоїди наводять слова фотографів, які бачили зірку останнім часом. «Вона ще ніколи не була такою худою. Від неї залишилася тільки шкіра і кістки. Вона виглядає жахливо. Це очевидно, що Анджеліна серйозно хвора», — заявило видання Star.

Через таке різке схуднення знаменитість не встигає міняти гардероб: штани та спідниці з неї буквально спадають. «Онкологія?» — взяли на себе сміливість припустити співробітники видань, адже саме ця смертельна хвороба переслідує членів сім'ї Анджеліни.

За інформацією видання Star, видалення яєчників і фаллопієвих труб і подвійна мастектомія не врятувала зірку від онкології. Джолі і сама завжди знала, що ці заходи не гарантують їй здоров'я. Ризик завжди залишається за її схильності до хвороби. Всі сили останнім часом актриса віддавала посиленню імунітету.

«Анджеліна зробила все, щоб запобігти раку. Але, схоже, цих заходів виявилося недостатньо. Те, як вона виглядає, говорить про те, що у неї з'явилися нові проблеми зі здоров'ям, які вона поки що приховує», — поділилося своїми побоюваннями джерело журналу.

Співробітники таблоїду National Enquirer і зовсім прямо на обкладинці повідомили, що Джолі вмирає. До такого висновку акули пера прийшли грунтуючись знову ж на низькій вазі актриси. За інформацією видання, зірка зовсім перестала їсти, і її сім'я боїться, що вона піде з життя дуже скоро.«Друзі бояться, що Джолі залишилося жити близько двох років, а діти вже запитують у Бреда, що вони будуть робити, коли мами не стане», — цитує неназваних обізнаних джерел National Enquirer.

Незважаючи на свою худорлявість, актриса, як і раніше, веде нездоровий спосіб життя: мало спить, п'є багато вина і викурює по півпачки сигарет в день.

«Джолі говорить, що не може відмовитися від цієї звички, тому що сигарети допомагають їй заспокоїти нерви», — цитують очевидців західні джерела.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети