Більшість росіян є психічно хворими людьми

5 августа 2015
2249 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9995.jpg

Тривала фінансова криза стала причиною мутацій, що відбуваються в мозку росіян, що спостерігають за тим, як їхня країна йде на дно.

Про це йшлося під час слухань у Громадській палаті РФ на тему: «Психічне здоров'я нації», повідомляє «Утро.ru».

Присутні психіатри та психологи констатували — російське суспільство не просто психічно нездорове: через постійні стрибки курсів валют, цін, економічної кризи та іншої нестабільності психічне здоров'я населення стало погіршуватися стрімкими темпами.

Крім того, все менше психіатрів дають позитивний прогноз щодо того, що росіян в перспективі можна вилікувати. Не додають оптимізму і недавні закордонні дослідження. Так, в 20-му столітті психіатри вважали, що виникнення і зникнення депресії залежить від травмуючих факторів зовнішнього середовища.

Тобто втратила людина роботу, кинула дружина — трапилася депресія. Знайшов нову роботу і нову дружину — депресію як рукою зняло.

Так от сучасні дослідження довели — ймовірність позбавлення від депресії безпосередньо залежить від її тривалості. Якщо депресія триває півроку і більше, в головному мозку відбуваються серйозні мутації — розширення бічних шлуночків мозку, збільшення мозкових мигдалин і так далі.

Після цього повернення з депресії до нормального стану стає вже неможливим.

Крім депресії, в Росії з кінця 2014 року спостерігається сплеск шизоїдних станів. Більше того, психіатри очікують помітний «приріст» кількості шизофреніків.

Про це теж попереджають новітні зарубіжні дослідження. Так, раніше психіатрія вважала, що виникнення шизофренії найбільшою мірою залежить від спадковості (на 80%), і всього на 20% — від умов життя.

Однак у цьому випадку, як зазначає Олександр Різник, завідувач кафедри психіатрії МІУВ, відповідно до закону генетики, що передається у спадок захворювання повинно все ширше і ширше поширюватися в популяції. Однак цього в цілому в світі не відбувається: в людській популяції майже у всіх країнах світу відсоток шизофреніків незмінний протягом всього 20 і 21 століття і становить в мирний час 1%.

При цьому, коли в Європі в 30-х роках у фашистській Німеччині шизофреніків почали каструвати і їх кількість повинна була зменшитися, цей самий 1% так само залишався незмінним.

Помічено також, що відсоток людей з шизофренією все-таки може змінюватися — але залежить це насамперед від соціально-економічних потрясінь. Вчені вважають, що шизофренія є свого роду захисним механізмом популяції: потрапивши в нові стресові умови, суспільство народжує безліч нових незвичайних людей з різними відхиленнями. Під час масштабних криз збільшується кількість як фізичних відхилень (наприклад, народжується більше дуже маленьких і дуже високих людей), так і психічних. Подібні мутації повинні допомогти біологічному виду знайти перспективні форми існування у змінених умовах — як відомо, саме хворі на шизофренію схильні до виконання завдань неординарними способами.

Така гіпотеза пояснює, наприклад, чому досі не було знайдено «шизоїдного» гену — всього на даний момент знайдено 128 геномних варіацій, що призводять до шизофренії. І це далеко не межа.

Що ж стосується чоловіків з генними мутаціями психічного плану, то вони, як правило, мають більш слабкий «статевий» потенціал.

«Чоловіки з шизофренією рано втрачають статеву функцію», — розповів Різник.

Але ще до втрати цих функцій чоловіки встигають багато чого — недавні дослідження показали, що найбільш часто генні мутації відбуваються в «гарячих точках»: саме в зонах конфліктів народжується найбільше даунів, шизофреніків і тд.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети