Барак Обама зареєструвався у Facebook

10 ноября 2015
1913 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10993.jpg

У понеділок, президент США Барак Обама створив свою власну сторінку в Facebook, через шість місяців, після створення свого особистого облікового запису в Twitter.

«Привіт, Facebook! Я нарешті створив свою власну сторінку. Я сподіваюся, ви будете вважати це місцем, де ми можемо проводити реальні розмови про найважливіші питання, що стоять перед нашою країною. Тут ви можете почути щось безпосередньо від мене і поділитися своїми думками та історіями », — написав глава держави.

У прикріпленому відеозверненні під своїм першим повідомленням, президент вказав на важливість захисту довкілля та майбутньої XXI Конференції сторін рамкової конвенції ООН зі зміни клімату (СОР21), яка пройде під головуванням Франції з 30 листопада по 11 грудня 2015 в Парижі.

У відеозверненні він заявив:


«Привіт всім, це мій задній двір вже протягом 7 років. Його, також, вважають національним парком. Тут мешкає багато істот. Там десь лисиця, яка бродила близько Овального кабінету. Десь поруч яструб літає, якого деякі діти прозвали Лінкольном. Але в основному, крім білок, я просто дивлюся на дерева, насолоджуюся повітрям і хочу бути впевненим, що краса цього національного парку та інших національних парків по всій країні і нашій планеті будуть і далі існувати для Малії, Саші, їхніх дітей, онуків і для всіх майбутніх поколінь », — тонко відзначив президент важливість збереження навколишнього середовища.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети