Бойовиків в "ДНР" все меншає

17 июля 2015
2340 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9678.jpg

Рядовим бойовикам стали зрізати зарплату. Тому в тих містах, де працюють шахти або наймають в «копанки», вчорашні «ополченці» стають гірниками. Складніше там, де і своїм шахтарям немає роботи.

У «міністерстві вугілля та енергетики ДНР» знайшли спосіб, як зайняти макіївських шахтарів, які перебувають у неоплачуваних відпустках. Їм як би тимчасово пропонують зайнятися благоустроєм міста. Простіше кажучи, за 1260 грн. на місяць підмітати вулиці. Більше 300 гірників нібито вже стали двірниками.

Разом з тим, у більш перспективних районах вуглевидобутку ситуація протилежна. Приміром, в Торезі місцевим бойовикам давно не платять зарплату. Нібито вони не воюють, тому і грошей немає. У підсумку все місцеве «ополчення» практично зникло. Люди перекваліфікувалися в шахтарі. На кустарних «копанках» в місті платять по 350 гривень за зміну, а на легальних шахтах — по 6-10 тисяч гривень на місяць.

Варто відзначити, що в терористи з початку конфлікту на Донбасі багато записувалися не з ідейних міркувань, а оскільки там платили більше, ніж вони могли заробити мирною працею, або ж через безробіття.

Це варто взяти на зуб нашим солдатам, адже розібратись із такою кількістю солдат буде куди простіше.

Похожие статьи:

Туризм и путешествияТоп-10 найкрасивіших аеропортів

ОбществоПідсумки російської окупації

Новости УкраиныГПУ объявила ДНР и ЛНР террористическими организациями

ПроисшествияУ Донецьку за останні два дні озброєні люди викрали з автостоянок 15 автомобілів

Политические статьиДНР практически не может существовать без Украины

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети