Чи варто говорити зі своєю дитиною про секс?

29 сентября 2015
2900 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10435.jpg

Третина батьків взагалі ніколи не говорять зі своїми дітьми про секс, а кожен четвертий воліє обговорювати «пташок і бджілок» ще до того, як дітям виповнюється 10 років. До такого висновку прийшли британські соціологи.

Розмова з дітьми

Опитування більше 2000 батьків з Великобританії показало, що 36% батьків взагалі ніколи не говорили зі своїми дітьми про секс. Судячи з усього, вони воліють, щоб діти отримали інформацію про це від друзів, вчителів чи з інтернету. Втім, 27% батьків вперше обговорили цю тему ще до того, як їхні діти досягли 10 років, але говорили при цьому про «бджілок і пташок».

Кожен десятий говорив з дітьми про смерть, коли малюкам було два або три роки, а кожен п'ятий волів почекати, щоб дитина досягла 10-річного віку, і лише потім обговорювали цю тему. В цілому, дослідження показало, що 10 років є тим віком, після якого батькам більш комфортно говорити з дітьми про секс.

У 9 років батьки найчастіше обговорюють з дітьми відносини між статями, а в 8 років розповідають правду з приводу Діда Мороза. Майже 40% опитаних заявили, що обговорити той чи інший складний аспект людських відносин з дітьми їх змусили якісь особливі події в житті, начебто смерті близької людини.

Деякі вважають за краще йти від обговорення певних слизьких тем, або вирішуються на невелику брехню, при цьому 19% заявили про те, що вони брехали з приводу механізмів появи дітей на світ. 55% батьків до останнього не розповідають дітям про Діда Мороза чи інших казкових персонажів. Незважаючи на все це, половина опитаних вважають, що батьки повинні бути більш чесними з дітьми, розповідаючи їм правду життя.

Похожие статьи:

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ОбществоC крещением (+16)

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Новости КультурыВиагра от революции

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети