Чому сімейні пари зраджують один одному?

25 сентября 2015
5411 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10389.jpg

Всі нещасливі сім'ї, як сказав класик, нещасливі по-своєму. І, тим не менш, вчені з'ясували, що причин у подружньої зради всього лише дві.

Про це заявляє соціолог з США Пеппер Шварц (перець Шварц), повідомляє Joinfo.ua.

До першої і найчисленнішої категорії «зрадників» експерт відносить тих, кому партнер набрид до такої міри, що при будь-якому зручному випадку, наприклад, відрядженні, хочеться спробувати нових, але не серйозних відносин на стороні. При цьому жінки- «зрадниці» не хочуть розривати відносин з чоловіком, але готові випробувати романтичну пристрасть на стороні.

Друга категорія «зрадників» шукає емоційне розвантаження на стороні через серйозні проблеми у шлюбі, розірвати які заважають наявність спільних дітей або фінансова залежність від партнера. Як бачите, кордони між двома першими категоріями розмиті або їх складно встановити.

До третьої і самої нечисленної категорії «зрадників» експерт відносить тих, хто обрав зраду як привід, щоб помститися своєму партнеру за нанесені образи.

Як би там не було, стверджує Пеппер Шварц, але майже в кожному шлюбі існують свої, суто індивідуальні причини, що не дозволяють строго класифікувати «зрадників» за однією з двох або трьох категорій.

Крім того, за твердженням вчених, на характер людини впливає час його народження.

Похожие статьи:

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

Женский разделЯк не думати про зраду в шлюбі?

ОбществоМрії про «самопізнання» руйнують шлюби, стверджує психолог

Здоровье и медицинаЯкий секс повинен бути у шлюбі?

ОбществоВ Ірландії легалізували гей-шлюби

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети