Чому Україна переходить на зимовий час?

21 октября 2015
2605 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10693.jpg

Економія електроенергії при переході на літній / зимовий час хоча і не велика, але є. А в умовах нестачі енергоресурсів, це для України теж добре.

Чи впливає перехід на літній / зимовий час на режими споживання електроенергії невідомо. Як повідомили в Міненерговугілля, в даний час таких об'єктивних та достовірних даних немає.

Крім того, згідно з інформацією відомства, на сьогоднішній день відсутня методика визначення економії електроенергії. Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич зазначив, що економія електроенергії при переході на літній / зимовий час хоча і не велика, але є. А в умовах нестачі енергоресурсів, це для України теж добре.

Мені здається, що Міненерговугілля просто не займалися цим питанням. Є європейський досвід, який показує, що економія електроенергії при переході на літній / зимовий час все-таки здійснюється. На одного європейського громадянина економія становить пів євро. Також це впливає на екологію.Що стосується України, ми заощадимо 1,5-2% електроенергії, а це, в наш час, для нас не так вже й погано, — прокоментував він.

Похожие статьи:

Продукты питанияТри смачні страви, які можна приготувати за невеликий проміжок часу

Общество​Життя - час великих цінностей

IT-ТехнологииВ Росії заборонять Вікіпедію

ОбществоВ ніч з 30 червня на 1 липня всі світові служби часу зупинять стрілки своїх еталонів на мить

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети