Дітям потрібно розказувати про емоції

8 сентября 2015
3745 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10256.jpg

Дослідники з Мічиганського університету встановили: якщо навчати дітей розбиратися в емоціях з раннього дитинства, то до більш свідомого віку вони навряд чи зіткнуться з проблемами з поведінкою. Всього в дослідженні взяли участь 89 дітей з малозабезпечених сімей. Їх вік становив від 18 місяців до двох років.

Матері разом з дітьми розглядали книжку з ілюстраціями. Сюжет книги був простий і емоційний: головний герой втратив свого вихованця, а потім його знайшов. Вчені запропонували матерям розповісти власним дітям про емоції, описані у книзі. Причому потрібно було не тільки розповісти про окрему емоцію, але і пов'язати її з життєвою ситуацією, в яку потрапляла дитина.

Через сім місяців вчені знову зустрілися з дітьми. Найменше проблем з навчанням виявилося в тих сім'ях, що розповідали своїй дитині про емоції, пояснювали особливості поведінки дорослих і дітей. Коли дитина пізнає емоції, вважають вчені, вона застосовує їх у життя, щоб ділитися своїми думками, потребами і бажаннями. Потреба в агресивній поведінці при цьому відпадає.

Похожие статьи:

ОбществоНаявність собаки зробить вас щасливим

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

Женский разделЯк запрограмувати чоловіка?

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети