Ебола повернулась!

31 июля 2015
2659 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9900.jpg

В одному з сіл в Сьєрра-Леоне медики зафіксували випадки зараження вірусом Ебола. Близько 500 осіб перебувають на карантині.

Режим карантину був введений на території всього села. Там же знаходяться і медики, які лікували першого пацієнта, що заразився недугою.

Примітно, що хворий був доставлений в лікарню після відвідування місцевого цілителя. Співробітники поліклініки вчасно не вжили заходів безпеки, внаслідок чого були також заражені недугою.

Старійшині села загрожують стягненнями, так як він вчасно не сповістив органи охорони здоров'я про спалах епідемії.

Відзначимо, що з лютого минулого року в результаті зараження вірусом Ебола загинуло більше 11 тисяч чоловік.

Причиною зараження вірусом Ебола є недотримання елементарних правил гігієни. Це відбувається в результаті контакту здорової людини з кров'ю або виділеннями інфікованої, а також після контакту з предметами, до яких торкався хворий.

Вірус Ебола — загальна назва для вірусів роду Ebolavirus, що входять в сімейство філовірусів, що викликають геморагічну лихоманку Ебола у вищих приматів. Морфологічні ознаки вірусу Ебола схожі з Марбурзьким вірусом, що також належить сімейству філовірусів і викликає подібне захворювання. Вірус Ебола став причиною кількох широко освітлених серйозних епідемій з часу відкриття вірусу в 1976 році. Вірус був виділений в районі річки Еболи (Заїр), що дало назву вірусу. Рівень летальності захворювання, викликаного вірусом, дуже високий і в деяких спалахах сягав 90%.

Похожие статьи:

ОбществоВ Ліберії знайшли не тільки Еболу

Новости о ЗдоровьеВірус Ебола вже у Європі

IT-ТехнологииУнікальний вірус буквально «убив» спецслужби України

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети