Фітнес і нари: СпортЛенд формує кримінальну моду

2 августа 2015
2397 просмотров Голосов: 0 Автор:Кирилл Соломин
article9950.jpg

Отже, повільно, але впевнено розгортається трагедія під назвою «Спортленд обманює киян».

Не дивлячись на численні акції протесту, десятки звернень до судів, численні повідомлення ЗМІ, вітчизняні правоохоронці так і не спромоглися припинити незаконні діяння СпортЛенд.

Давайте розглянемо ситуацію по етапах.

Спортленд з 2013 року продавав абонементи в клуби, яких ще не було. В сенсі – не було збудовано. Були тільки яскраві картинки і недобудовані будівлі (торгово-офісні центри та житлові комплекси), господарі яких начебто (запам’ятаймо це формулювання) погодилися впустити до себе СпортЛенд.

Але проблема в тому, що Спортленд обіцяв не просто клуби, а клуби з басейнами. А басейн, на хвилиночку, це вам не ванну чи тазік набрати поплескатись. Басейн — складна споруда, яка потребує непересічного проектування і точних інженерних розрахунків. А найголовніше — не кожна будівля може прийняти в себе басейн. З дуже простої причини — вода має вагу. І не маленьку. Літр води важить кілограм, кубометр води важить тонну. Одна доріжка бассейну довжиною 25 метрів важить 63 тони. Вага танку. Тому будівля де буде басейн повинна мати конструктивний запас міцності, причому досить великий.

На жаль, жодна із служб, відповідальних за будівельну безпеку, не зважилася пов'язати ці факти і висловити свою авторитетну думку.

Причин може бути кілька — або «не дійшли руки», або СпортЛенд знайшов можливість матеріально простимулювати відповідну чиновницьку сліпоту. З цього приводу вже подано запити до прокуратури з проханням перевірити правомірність проектування та будівництва таких басейнів.

Наступним етапом афери стало виявлення громадськістю факту невиконання СпортЛенд взятих на себе зобов'язань. Справа стосувалася відомого клубу в ТОЦ СільверБріз на Дніпровській наберрежній, прямо біля мосту Патона.

Саме там виявилося, що клуб, який повинен був уже ось-ось запущений в експлуатацію, не будується взагалі. Ну тобто стіни як би є, але клубом і не пахло. Розгнівані клієнти в один чудовий недільний ранок зібрались подивитись, а як йде будівництво. Навіть начальство СпортЛенда прийшло.

Хоча могли б і не приходити. Адже на будівництві коняка не валялась, говорячи просторічно.

Адміністрація СпортЛенд в особі генерального директора Олега Ткача довго вибачалася і присягалася, що що клуб вони добудують. Правда, брехуну не дуже повірили. Про це свідчила зеленка, якою клієнти СпортЛенда помітили Ткача як брехуна та афериста.

Це була довга історія, яка мала свій кінець. В результаті клуб буде добудовувати власник ТОЦ компанія з ізраїльськими засновниками «Фішман Груп». І клуб цей буде вже не Спортленд.

Схожа історія розгортається навколо СпортЛенд на Осокорках. Судячи з того, що Спортленд перестав рекламувати цей клуб на своєму сайті, клуб добудовуватися не буде.

Але, як це не дивно, відділ продаж СпортЛенду продовжує продавати абонементи в цей клуб!

Є ще ряд «дзвіночків», навівають на сумні думки. Наприклад, відомо, що керівництво СпортЛенд покинуло Україну. Причин кілька. Хтось боїться кримінального переслідування, очевидно, виправданого. А когось чекає повістка в ряди української армії та подальша служба на палаючому сході України. Очевидно, що ні одна, ні інша перспектива не входить до планів топів СпортЛенду. Змінити костюм від Бріоні на камуфляжний костюм – це треба мати яйця, вибачте на слові. Мужиком треба бути. Патріотом. А в СпортЛенді патріотизм, принаймні, український – тема заборонена.

Ряд українських ЗМІ повідомило, що Спортленд активно виводить основні фінансові фонди з України, а будівництво, як відомо, без таких фондів неможливо. Тільки за останній рік сума виведених через афілійовані структури склала більш як 5 мільйонів доларів США.

Які висновки з цієї всієї цієї історії можна зробити? Дуже невтішні.

Відносно СпортЛенд і його керівників буде відкрито кримінальну справу за статтею «Шахрайство».Це вже не викликає сумнівів. Не виключено, що хтось навіть сяде. Але грошей, зібраних шахраями, українська Феміда не знайде. І постраждають тільки рядові клієнти СпортЛенд. Рядові клієнти завжди страждают. Вони будуть ходити і мітингувати з вимогою знайти і покарати, а великі шишки з МВС будуть прикриватися Інтерполом і розводити руками.

Ми це вже бачили. Еліта-центр проходила точно так само. Бачимо це і з нинішніми фігурантами судових скандалів.Влада не діяла, а потім дивувалася «ну а що ми могли?».

Могли! — Відповідаємо ми. Для початку могли просто провести чесну, неупереджену перевірку. І опублікувати її результати з одночасним арештом всіх рахунків.

Шкода, що такого не сталося. Шкода…

Похожие статьи:

ОбществоГроші не пахнуть: звинувачується Спортленд

ОбществоРоссийская сеть Спортлэнд сворачивает бизнес в Украине или Бегство с Сильвер Бриза

ОбществоОфициальное заявление от СФК «СпортЛэнд»

ОбществоФальшивая панацея «Фишман групп» для обманутых клиентов сети Спортлэнд

Новости ОбществаСпортивный клуб EnerGYM (СпортЛенд) становится реальностью (ФОТО)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети