Фонд – переможець конкурсу «Благодійна Україна-2017»

26 марта 2018
1042 просмотра Голосов: 0 Автор:Александр Литвинеску
article17075.jpg

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області став одним з переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Доброчинна організація посіла перше місце у номінації «Благодійність в освіті та науці».  

Конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його мета – популяризувати благодійництво, меценатство та волонтерство, а також інформувати суспільство про кращі практики доброчинної діяльності в країні. Фонд соціального розвитку Харківської області взяв участь у цьому конкурсі вперше – і одразу ж здобув перемогу. В номінації «Благодійність в освіті та науці» було подано 40 заявок від доброчинців з усієї України, і перше місце журі присудило фонду з Харківщини – за проекти, реалізовані протягом минулого року в рамках програми «Всебічний освітній і культурний розвиток дітей в Харківській області». Церемонія нагородження переможців і лауреатів конкурсу відбулася 22 березня у Києві.

«Це дуже неочікувана перемога! Приємно, що проекти Фонду відзначені на національному рівні, хоча його діяльність пов’язана лише з одним регіоном – Харківщиною. Для нас це надзвичайно висока оцінка і стимул рухатися далі, розвиватися, шукати нові ефективні форми підтримки сільського населення, зокрема молоді та дітей. Велика подяка нашому основному донору, партнеру – компанії AgroGeneration, без якої ця перемога була б неможливою», — зазначив голова правління Фонду Євген Шаповал.

Нагадаємо, протягом минулого року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області реалізував ряд проектів, спрямованих на створення умов для освітнього та культурного розвитку дітей у селах. Окрім адресної допомоги сільським школам і садочкам, доброчинці започаткували конкурс творів «Я – депутат місцевої ради» з метою заохотити старшокласників до активної участі у житті своїх громад. Деякі ідеї школярів, викладені у творчих роботах, були взяті до уваги органами місцевого самоврядування та успішно реалізовані. Також Фонд допоміг організувати для майже двохсот дітей корисний і цікавий відпочинок у таборі «Барвінок». Благодійна організація не лише надала кошти на підготовку закладу до літнього сезону, але й забезпечила юним відпочивальникам насичену розважально-навчальну програму, придбала частину путівок для дітлахів з малозабезпечених сімей.

Похожие статьи:

ОбществоФонд став одним зі спонсорів ФК «Металіст 1925»

Здоровье и медицина65 тисяч медичних послуг надав Фонд соціального розвитку жителям області

ОбществоЮристи Фонду соціального розвитку безкоштовно консультують селян

ОбществоНа Первомайщині відкрився будинок для людей похилого віку

ОбществоШколярі Харківщини долучаються до розвитку своїх громад

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети