Гермомішки та гермосумки

11 сентября 2018
1857 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article17646.jpg

На сьогоднішній день, існує багато способів, для захисту ваших речей від промокання. Для рюкзака — рейнкавер (чохол від дощу), для одягу — дощовик, для техніки гермочохли, тощо. Проте, якщо вам потрібно захистити техніку, документи та інші важливі аксесуари від потрапляння води всередину, особливо при справах чи піших мандрівках в гористій місцевості (де часто можна потрапити у несприятливі погодні умови), рекомендуємо вам звернути увагу на такі надійні аксесуари як гермомішок та гермосумка.

Для кращого розуміння, про що йде мова: гермомішки та гермосумки Терра Инкогнита це так звані резервуари різних об'ємів, вони шиються із 100% водонепроникних матеріалів, як правило із нейлону, із проклеєними швами та надійною системою закривання, що забезпечує надійне захищання речей від потрапляння вологи всередину.

Величезний асортимент гермочохлів та гермосумок можна знайти у фірмових магазинах "Терра Инкогнита", які спеціалізуються на туристичному спорядженні та знаходяться у містах Києві, Львові та Одесі. Чи знайти їх на сайті https://terraincognita.com.ua. Саме у цьому магазині ви знайдете широкий вибір якісного спорядження, яке служитиме вам багато років та не підведе за жодних умов.

У гермомішках та гермосумках бренду Terra Incognita використаний матеріал 210T Nylon Diamond Rip Stop 10000, що забезпечить надійний захист цінних речей від поганих природних умов та потраплянню води всередину. Ці вироби із проклеєними швами на 100% захистять речі від вологи. Гермомішки та гермосумки володіють настільки хорошими показниками водонепроникності, що їх із легкістю можна використовувати навіть при сплавах і бути спокійним за те, що ваші речі залишаться цілими та неушкодженими.

Якщо вам потрібно захистити дрібні речі, рекомендуємо вам придбати гермомішок, об’ємом на власний розсуд: від 5 до 55 літрів, залежно від габаритності речей. Проте, мінус гермомішків у тому, що їх можна транспортувати лише у рюкзаку, сумці, валізі, тощо. Що не скажеш про гермосумки. Адже гермосумки можуть замінити вам той самий рюкзак чи сумку, оскільки мають лямки для транспортації. Такий вид аксесуару рекомендують використовувати при прямому контакті із водою, що гарантує 100 відсоткову безпеку ваших речей від промокання.

Гермосумки бувають у таких об’ємах: 40, 60, 80, 100 та 120 літрів, що дозволяє помістити усі необхідні та габаритні речі для подорожі. Купуйте лише якісне спорядження та нехай усі ваші мандрівки пройдуть безпечно і залишать по собі лише приємні спогади. Готуйтесь до подорожей із розумом і будьте обачними.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети