Глобальне потепління вже почалось

28 августа 2015
4901 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10169.jpg

Центр опублікував дані багаторічного аналізу про підвищення рівня океану і зміні берегової лінії від штормів та інших стихійних лих. На думку дослідників, ці відомості якнайкраще показують можливі негативні наслідки потепління клімату.

Причому вони вважають, що переселення народів на нашій планеті вже почалося. Першими з цим зіткнулися корінні жителі Аляски.

Їхнє життя за останні роки помітно ускладнилося. Через танучі льодовики і наступаючої на сушу воду, вони змушені залишати села і переїжджати в інше місце. За словами співавтора дослідження Кетлін Келлі, поки тубільці Аляски страждають від зміни клімату більше, ніж інші жителі Землі.

Але це лише початок глобального процесу. Вчені не виключають, що загальне потепління почне масово виганяти людей із міст.

До слова, на Алясці тубільці скаржаться не тільки на погоду, але і на відсутність допомоги від держави, яка не виділяє кошти на перенесення населених пунктів в безпечні місця. Що й не дивно, враховуючи вартість такої роботи.

Як приклад дослідники привели селище Ньюток, в якому проживають близько 350 чоловік. Підраховано, що його перенесення обійдеться в 130 000 000 доларів США.

Похожие статьи:

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Новости УкраиныЕкологи назвали причину аномально теплої зими в Україні

Новости в миреСША для помощи Украине намерены снять многолетнее ограничение на экспорт газа

Новости в мире​Петиція про відділення Аляски не зібрала необхідних підписів

Новости в миреЗа сутки Аляску потрясли 102 землетрясения

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети