Гуманітарну допомогу не вдалось доправити в Донецьк

21 октября 2015
11923 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10687.jpg

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) висловила жаль у зв'язку з тим, що благодійні організації не мають можливості працювати в регіонах Донбасу, зайнятих проросійськими сепаратистами. Як заявив у вівторок, 20 жовтня, на зустрічі тристоронньої контактної групи з України в Мінську представник ОБСЄ Мартін Зайдік, на кризовій території не вдалося доставити 16000 тонн гуманітарних вантажів. Автоколони загальним числом в 800 вантажівок повинні були доставити в Донбас продукти харчування та будматеріали для ремонту зруйнованої інфраструктури.

За словами Зайдіка, керівництво самопроголошених Донецької і Луганської народних республік (ДНР і ЛНР) дозволяють працювати на підконтрольних їм територіях лише Міжнародному комітету Червоного хреста. Для інших благодійних організацій доступ в регіони закритий. Представник ОБСЄ закликав Україну створити більше пропускних пунктів на лінії розмежування для колон з гуманітарною допомогою.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

IT-ТехнологииХакери стежать за нами

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Новости в мире«Беркут» навчився своєму ремеслу в Німеччині

Новости в мире​5-річна дитина зламала авторизацію «Xbox Live»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети