Хакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

20 июля 2015
3288 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9737.jpg

Колишнім користувачам сайту для «легких» знайомств і інтрижок AshleyMadison загрожує розкриття секретів їх невірного життя зі своїми дружинами і другими половинками.

Хакери з об'єднання The Impact Team викрали дані 37 млн користувачів цього сервісу і вимагають від його власників не викупу або якої-небудь іншої компенсації, а попросили закрити проект і два суміжних з ним — Cougar Life і Established Men.

Вони заявили, що якщо їх вимогу не задовольнять, то вся перерахована кількість відомостей про користувачів — від номерів кредитних карт до сексуальних фантазій — буде оприлюднена.

Вони також стверджують, що цей сервіс для знайомств-«зрад» був оманливий тому, що на ньому був додаток, що нібито за 19 доларів повністю очищав інформацію про користувача, причому в різних серверах. Хакери відзначають, що насправді профіль видалявся тільки на цьому сайті, а на суміжних зберігався, повідомляється в блозі KrebsOnSecurity.

Аналогічні дані можуть потрапити в мережу про 14 мільйонів американських держслужбовців. Невідомі хакери зламали серверну мережу уряду США і отримали відомості навіть про інтимні таємниці і шкідливих звичках його працівників.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииСША посадить у в'язницю всіх хакерів

IT-ТехнологииНаші смартфони можна зламати за допомогою навушників

Новости БизнесаОбережно, Skype! За вами може вестись спостереження

Образование и наукаХакери зламали сотні тисяч сторінок "ВКонтакте"

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети