Ядерна війна близька як ніколи

20 апреля 2015
5005 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8350.jpg

Вперше одночасно і російські, і американські генерали заявили, що термоядерна війна між Росією і США близька і ймовірна як ніколи — підтвердились думки вчених, які перенесли «годинник судного дня» на «без трьох хвилин Армагеддон».

Так в статті, опублікованій в The New York Times «чотиризірковий» генерал морської піхоти США у відставці та генерал-майор у відставці Володимир Дворкін повідомили «про надзвичайно високу небезпеку» випадкового «виникнення ядерного конфлікту в світі».

Вони нагадали, що в період Холодної війни «йшлося про три можливі форми застосування стратегічних ядерних сил: перший при ударі, у відповідь-зустрічному і відповідному, так званому ударі відплати», припустивши — так залишилося і зараз, «тим більше що принцип взаємного ядерного стримування між РФ і США продовжує існувати, як і колись „

Що це означає? У такому випадку рішення президента США чи Росії про нанесення у відповідь-зустрічного удару буде прийматися “на основі інформації, отриманої від систем раннього попередження — від супутників і наземних радарів». Зараз час польоту стратегічної ракети становить 15-30 хвилин, так що президенти повинні миттєво вирішувати, чи починати ядерне пекло.

«Будь-який збій в системі раннього попередження про ракетний удар, будь-яка провокація може стати сигналом до негайного початку ядерної війни. З появою кіберзагроз така небезпека зростає багаторазово», — пишуть генерали. Вони закликають «забути про конфронтації і в двосторонньому порядку відмовитися від принципів нанесення у відповідь-зустрічних ударів на підставі інформації від систем попередження і від проведення тренувань стратегічних ядерних сил з метою нанесення таких ударів».

Ось тільки Росія, на жаль, діє навпаки. З'ясувалося, що пілоти їхніх літаків, що не володіють ядерною зброєю, почали відпрацьовувати навички застосування ядерних крилатих ракет.

Додамо, що за інформацією із ЗМІ та соцмереж, «невдачею закінчилося бойове прогнозування операції Bear Spear, проведене Стратегічним командуванням США». Метою тренування нібито було «моделювання швидкого високоточного і частково-ядерного удару по Росії». «В результаті світ опинився в руїнах, а США (як, і Росія) — стерті з лиця Землі», — повідомила преса.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети