Які наслідки для людей завдала аварія на "Фукусімі"?

31 июля 2015
6442 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9913.jpg

Наслідки аварії на японській АЕС «Фукусіма-1» викликали в області однойменної префектури набагато більше психічних захворювань, ніж фізіологічних.

Про це сьогодні, з посиланням але дослідження японських вчених і медиків, повідомляє Lancet. За даними преси серед більш ніж 20 тисяч внутрішньо переміщених з цієї області японців, багато з них так і не позбулися синдрому клінічної депресії, що розвинулась після трагедії.

Кількість дорослих японців, евакуйованих з цієї області, що знаходяться в стані постійного психологічного стресу в п'ять разів перевищує число інших жителів країни, також зазнають психологічні проблеми.

Більшість врятованих в 2011 році жителів аварійної області згодом загинули через порушення функції свідомості і хвороби Альцгеймера, відзначають учені.

У ході їх опитування серед жертв аварії 68% респондентів повідомили про проблеми психічного плану. Ще 57% зізналися, що страждають від безсоння, а 46% не можуть позбутися депресії і змушені приймати спеціальні ліки.

Vremya.eu повідомляв, що недавно в зоні відчуження була зафіксована небезпека нової катастрофи. Японська компанія Tokyo Electric Power Co. провела перевірку АЕС, розташованих у префектурі Фукусіма.

На північному сході Японії були виявлені витоки радіоактивної води, а також нарощування парів водню і вуглекислого газу. Якщо концентрація радіоактивного рівня в них буде рости і в контейнери, де міститься забруднена вода, потрапить хоча б іскра статичної електрики, то може призвести до вибуху водню в зоні цих АЕС.

Похожие статьи:

ОбществоУ Фукусімі може знову пролунати вибух

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

Новости ОбществаКазаки-характерники

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети