Як привчити дитину до сну?

25 сентября 2015
3404 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10388.jpg

Якщо поглянути на сон з точки зору маленької дитини, то ми зрозуміємо що для нього це не спосіб відпочити, а проміжок часу, під час якого він відділений від матері. Саме в цьому часто лежить проблема капризів перед сном. Всі його численні походи в туалет, напади спраги або голоду — це не прояви поганого характеру, це непідконтрольна дитині захисна реакція. Дитина дійсно думає, що хоче пити, або в туалет. Спробуйте побачити це і поставитися до стану дитини з розумінням.

Якщо дитина ще зовсім маленька, то кардинальним рішенням може стати спільний сон. Якщо на вашому ліжку не вистачає місця, досить прибрати одну зі стінок манежу і присунути його впритул до ліжка. Він стане природним продовженням вашого спального місця, і ваша дитина буде себе почувати в безпеці. Адже саме почуття захищеності найважливіше почуття для малюка.

Якщо ж ви плануєте через півроку йти в садок, то пора привчаться до режиму і роздільного сну. Постарайтеся зробити процедуру відходу до сну, як можна більш м'якою. Створіть свій власний ритуал. Тепла ванна з лавандою, стакан молока або яблучного соку, казка, а краще колискова. Під час співу колискової, похитуйте дитину в ліжечку, гладьте по брівкам і носику, тримайте за руку.

Головне, що ви повинні зрозуміти: чим більше тиску ви надаєте на дитину, тим більшим буде його неусвідомлений опір. Ви повинні бути абсолютно спокійні й доброзичливі, різкість по відношенню до дитини, у той непростий для нього період, недозволенна.

Але що ж робити, якщо ви вже спробували всі перераховані способи, але це не допомагає і дитина все ще противиться сну? Постарайтеся зменшити час вашого поділу. Це означає проводити з дитиною більше часу, не тільки перед сном, але і в інший час. Можливо, дитині банально не вистачає вашої уваги. Акцентуйте увагу дитини на те, що після сну ви знову будете разом.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаКрепкий ночной сон очень важен для здоровья

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Здоровье и медицина​До чого сняться тварини?

Здоровье и медицинаЗдоровий сон - запорука здоров'я

Здоровье и медицинаЩо потрібно для корисного сну малюка

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети