Як США ставиться до України

8 мая 2015
2062 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8561.jpg

Якщо говорити про американську пресу та американських аналітиків, то можна стверджувати, що більшість серйозних ЗМІ в США добре розуміють і висвітлюють те, що відбувається в Україні, збройний конфлікт в Донбасі і прояв російської агресії.Однак є й меншість, яка свідомо чи несвідомо, більшою чи меншою мірою перебуває під впливом кремлівської пропаганди.

Разом з тим, якщо подивитися на те, як висвітлюють російсько-українську кризу найбільш впливові американські видання, то очевидно: всі вони дуже точно і правдиво описують те, що відбувається, і відстоюють Україну.

Крім того, є група впливових американських інтелектуалів, істориків та інших вчених, які постійно пишуть про Україну. Деякі з них публікують нові матеріали і дослідження кожні 2-3 дні, деякі раз на місяць, але всі вони роблять дуже глибокі аналізи. Вони описують і аналізують російську війну проти України в контексті війни інформаційної, в контексті відносин між Росією і Євросоюзом, між Росією і НАТО. Вони показують взаємозв'язок між тим, що Росія пробує робити, і пояснюють, чому оборона України є настільки важливою.

Це не говорить лише про симпатії до якоїсь окремої країни, в даному випадку до України. Це говорить про те, що ця криза знаходить набагато більший резонанс, коли з'ясовується, чим вона спровокована і до чого може привести.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети