Як українці знайшли собі роботу?

3 августа 2015
1827 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9951.jpg

Згідно з даними, отриманими після проведення незалежних соціальних опитувань, багато українців, що залишилися без основного джерела доходу в період кризи, активно освоюють нові професії, деякі з яких були для них просто хобі.

У пошуках нової роботи особливо щастить будівельникам-самоучкам, слюсарям, сантехнікам, сварщикам, мулярам і малярам. Великий попит в першу чергу обумовлений теплою порою року, адже, як відомо більшість ремонтів і інших будівельних робіт проводиться саме з настанням літа.

За словами експертів, які проводять моніторинг найбільш популярних в Україні вакансій, більшість українців не гребують нових професій, а багато з них навіть прагнуть закінчити спеціалізовані курси та тренінги, щоб підкріпити свої знання та навички в новій сфері роботи.

У період кризи активізуються і інші учасники ринку — продавці, що пропонують товари за прийнятними для населення цінами, при цьому виграючи і залишаючись в плюсі.

Фахівці стверджують, що в даний час найбільш поширеними товарами, пропонованими на українському ринку, є різні інструменти і будівельне устаткування.

Все ж експерти просять українців бути гранично уважними, а також перевіряти якість і відповідність обладнання всім вимогам безпосередньо перед його покупкою. Застереження особливо актуальне, адже з настанням економічної кризи, в період якого багато громадян відчувають певні матеріальні труднощі, активізувалися шахраї, які пропонують неякісний товар за низькими цінами, що привертає покупців.

Щоб не потрапити в пастку до зловмисників, перед покупкою слід уважно ознайомитися з інструкцією та технічними особливостями придбаного устаткування, а при необхідності — проконсультуватися з незалежним фахівцем.

Похожие статьи:

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети