Як заробляють на блокпостах

21 июля 2015
2793 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9753.jpg

Якщо прибрати за дужки регулярні обстріли, в зоні АТО знайдеться ще пара нагальних проблем, які так чи інакше зачіпають майже всіх місцевих жителів — тотальне безгрошів'я і божевільні черги на блокпостах.

Не дочекавшись допомоги від держави, народ придумав новий взаємовигідний спосіб співпраці.

Не секрет, що авто з маленькими дітьми пропускають через КПП без черги. Автомобілісти зметикували вигоду і стали стихійно шукати дівчат з дітьми в міських пабах, пропонуючи їм покататися на підконтрольну частину і назад абсолютно безкоштовно.

Бачачи, що схема працює, хитрість стала на потік і в кінцях черзі на блокпостах з'явилися групки матусь з малечею, які за 100 гривень готові перетнути лінію розмежування на будь-якому авто.

— Я спочатку придивлявся, дивувався — одні й ті ж жінки, одні й ті ж діти бігають щодня. Що їм тут треба? А потім з'ясувалося, що це вони заробляють так. За 100 гривень перетнуть з вами КПП. Іноді бачу інвалідів, тим же самим займаються. Принизливо це, і небезпечно, ну а що поробиш — люди вже на межі, багатьом їсти нічого. Заробляють як можуть, — розповів Артемовський таксист Олег Жиров.

Правда, масовий проїзд малюків через блокпости вже неабияк намазолив очі «дорослій» черзі. Найчастіше машини з дітьми пропускають, але часом трапляються емоційні «вибухи» і напружена натовп скандалить з батьками, які намагаються проскочити поза чергою.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЯкі проблеми найбільше хвилюють українців: інфографіка

ОбществоУ Росії з'явилися проблеми

Здоровье и медицинаПроблема ожиріння в США зараз актуальна, як ніколи

Новости в миреВ Білорусії почалися проблеми з економікою

Здоровье и медицинаПроблеми з зубами ведуть до захворювань серця і навіть недоумства

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети