Яка найкраща країна для молодих людей?

2 ноября 2015
2520 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10877.jpg

Фахівцями аналітичного центру Youthonomics (Франція) проведено дослідження з вивчення умов для проживання молодих людей у різних країнах світу. Об'єктами дослідження стали 64 держави. Експертами була проведена ретельна робота, в процесі якої розглядалися різні критерії, такі як навчання, охорона здоров'я, можливості працевлаштування, матеріальне благополуччя, участь у політичному житті країни та інші (всього було розглянуто 59 критеріїв).

Слід зазначити, що за кожним критерієм були виявлені окремі лідери. Наприклад, найкращі умови для навчання створені у Фінляндії, Австрії, Нідерландах та Швейцарії. В останніх двох країнах молоді люди мають більше можливостей і для працевлаштування. Крім них, за цим показником також радують Норвегія та Німеччина. А ось за значимістю молоді в політичному житті держави лідируючі позиції займають Кенія, Уганда, Руанда, Малі і Гана.

Однак сукупність критеріїв показала наступні результати. Першу позицію рейтингу займає Норвегія. «Срібло» дісталося Швейцарії. На третій позиції розмістилася Данія. Четверте місце віддане Швеції, п'яте — Нідерландам. Замикає десятку кращих країн для проживання молоді Канада. Примітно, що не ввійшли в першу десятку такі високорозвинені країни, як Великобританія, США, Франція, Італія, Японія. Росії в даному списку дісталася 57 позиція, Україна займає 46 місце, Казахстан — 28.

Аналогічне дослідження, проведене торік Центром стратегічних і міжнародних досліджень (Вашингтон, США) показало, що найбільш сприятливі умови для життя молодих людей створені в Австралії. Однак в якості об'єктів дослідження дана організація тоді вибрала тільки 30 країн світу.

Похожие статьи:

Новости в миреПід Ла-Маншем зупинили рух

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

Политические статьиРосія вимагає від Франції грошей

Политические статьиТерористичні контрзаходи по санкціях Заходу

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети