Якщо ДНР таки почне наступ - у них будуть всі шанси на перемогу

1 июня 2015
2778 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8928.jpg

Українська армія і бойовики в Донецькій області в дуже нерівних умовах.

Якщо ДНР таки почне наступ — у них будуть всі шанси і союзники в тилу. Якщо Україна захоче посилити блокаду або зробити будь-який інший антилугандонський рух — нас чекає саботаж і моментальний злив інформації. Чому? Та тому що ті, хто від імені Києва керують Донецькою областю в «військово-цивільної адміністрації» фактично живуть в Донецьку. Вони їздять туди на вихідні, і всі їх там прекрасно знають.

Найменше невдоволення бойовиків — і ці люди вже не повернуться у понеділок з Донецька. Як ви думаєте, до кого вони будуть лояльні?

Як ви думаєте, чи зможуть вони відмовити, якщо увечері в неділю в їх квартиру в центрі Донецька прийдуть бойовики і чемно попросять… та про що завгодно попросять. Ось такий розклад на сьогоднішній день. П'ята колона ДНР не ховається в лісах Святогірська — вона практично керує українською частиною Донецької області. З розширеними у зв'язку з АТО повноваженнями — це додає пікантності. Вони не здатні ні на один крок-звук-жест, який може викликати невдоволення ДНР або Кремля. Так на кого вони реально працюють?

Питання риторичне. Їжаку зрозуміло, що контрабанда і потік якісних розвідданих це мінімум, що бойовики отримають без проблем.

Похожие статьи:

ОбществоСвітоліна не змогла вийти в 1/8 фіналу

Политические статьиХто переміг у виборах в Швейцарії?

Политические статьиБогородичний Суд ювілею Перемоги

Политические статьиЯк виграти майбутні місцеві вибори?

Новости СпортаЦентральний матч 5-го туру чемпіонату України з футболу закінчився перемогою "Дніпра" над "Шахтарем" -2:0

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk