Кім Чен Ин заборонив слухати пісні з чорного списку

28 июля 2015
2690 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9862.jpg

Кім Чен Ин заборонив пісні небезпечного вмісту

У Північній Кореї проходять повальні обшуки в музичних магазинах

Лідер КНДР Кім Чен Ин видав указ, що вимагає знищення всіх музичних композицій, які можуть становити загрозу для режиму. Під заборону потрапили пісні, як місцевих, так і зарубіжних виконавців.

У Північній Кореї проходять повальні обшуки в музичних магазинах і навіть будинках простих жителів країни. Влада шукає музичні композиції, які можуть бути небезпечні для існуючої політичної системи, так як провокують народне невдоволення. Таким чином корейські чиновники виконують указ лідера країни, який заборонив спочатку іноземні, а потім і місцеві пісні небезпечного змісту.

Розширений перелік заборонених композицій опублікував відділ пропаганди і агітації Трудової партії Кореї. Там, зокрема, значаться композиція з фільму про Робін Гуда, пісні з назву «Дійте, брати по крові» і «Помститися», а також трек «Неплачущий народ», написаний спеціально для місцевого телебачення. Тепер будь-які компакт-диски і касети, що містять музику з чорного списку, мають бути знищені, пише The Guardian з посиланням на джерела в КНДР.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииRutracker погодився видалити з сайту приблизно 5 млн аудіозаписів

IT-ТехнологииУ Facebook з'явиться музика

Образование и наукаМузика має свою історію

Женский разделКожного дня потрібно задумувати 3 важливих справи

Здоровье и медицинаМузика позитивно впливає на наше здоров'я

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети