Канада відкриє безвізовий режим для України!

19 октября 2015
56733 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10673.jpg

Уряд Канади, а також канадські опозиціонери, підтримали пропозицію про скасування короткострокових віз для українців. Зараз влада країни працює над технічними нюансами, і найближчим часом між двома державами буде запроваджено безвізовий режим.

Як повідомили в штабі партії, в України і Канади склалися особливі стосунки, до того ж, на території Канади проживає більше мільйона громадян українського походження, тому питання про скасування візового режиму для коротких подорожей піднімалося дуже давно. Майже у всіх канадських партіях виступають за скасування короткострокових віз. Приміром, лідери Зеленої партії говорять про те, що українці, які вирішили приїхати в Канаду тільки для відпочинку і огляду визначних пам'яток, не повинні оформляти візу.

Проте представники правлячої Консервативної партії поки не давали жодних коментарів на цю тему. Вони тільки заявили про те, що готові збільшити можливості для громадян, які хочуть отримати канадське громадянство. За останні дев'ять років статус постійного жителя був привласнений 22 тисячам громадян України. Крім цього, за всі ці роки зросло майже вдвічі число українських студентів. Через два дні в Канаді пройдуть вибори, і очікується, що правлячою партією стануть ліберали, які виступають за скасування віз і випереджають Консервативну партію на чотири відсотки. Якщо ліберали переможуть на виборах, українці зможуть сміливо розраховувати на безвізовий в'їзд до Канади.

Похожие статьи:

ИнтервьюАдам Михник: для путинского режима - Украина станет катастрофой

ОбществоНа Закарпатті введуть режим АТО

Новости Украины​У Донецькій області запроваджено режим спецоперації

ОбществоРосіяни повстають проти Путіна

Политические статьиБезвизовый режим может быть введен уже к концу текущего года

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети