Катерина Бондаренко не змогла перемогти другу ракетку світу

3 сентября 2015
3048 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10220.jpg

Катерина Бондаренко прощається з Відкритим чемпіонатом США.

Майже три роки екс-перша ракетка України не могла виграти матч на турнірі серії Великого шолома — після повернення з декрету Бондаренко поступово повернулася до своїх колишніх кондицій, а на US Open українці вдалося пройти в другий раунд і помірятися силами з іменитою Сімоною Халеп, яка отримала другий номер посіву.

Халеп з першої спроби зробила брейк, але легкого життя румунці ніхто не гарантував — Бондаренко намагалася грати агресивно і була винагороджена зворотнім брейком. Обидві тенісистки демонстрували потужний атакуючий теніс — при такому сценарії впевненіше виглядала Халеп, яка зробила в першому сеті ще два брейка.

У другому сеті Бондаренко гідно виглядала на тлі другої ракетки світу — Катерина чотири рази захистила свою подачу і не допустила жодного брейк-поінту. За рахунку 5: 4 на користь Халеп, вона підключила свій клас і дотиснула непоступливу суперницю.

Завдяки гідному виступі на Відкритому чемпіонаті США Катерина Бондаренко в оновленому рейтингу WTA повернеться в топ-100 і стане третьою представницею України в сотні кращих тенісисток світу.

Катерина Бондаренко (Україна) — Сімона Халеп (Румунія, 2) — 3: 6, 4: 6

Похожие статьи:

Новости СпортаТеніс. Стаховський не дотягнув до фіналу в Сіднеї

ОбществоДолгополов переміг Надаля

ОбществоДолгополов не зміг зупинити Джоковича

ОбществоСвітоліна не змогла вийти в 1/8 фіналу

ОбществоКатерина Бондаренко перемогла у двох партіях Вінус Вільямс

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети