Київгаз через відсутність документів на колонки відключає будинки від газопостачання

10 февраля 2018
2773 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16887.jpg

Надзвичайна ситуація в Солом’янському районі міста Києва.

Мешканці будинків 25 та 27А на бульварі Вацлава Гавела потерпають вже третій день від свавілля місцевої газової служби. Стукають у всі можливі двері, але нікому немає діла до холодних осель, де родини з старенькими людьми та маленькими дітьми  не мають змоги зігрітися та приготувати їжу.

Київгаз вже відключала газ у будинках киян, але то було влітку. Компанія толі заявляла, що поширена у ЗМІ інформація про відключення газу киянам, які не мають документів на газові колонки, встановлені 10-15 років тому, є неправдивою.

Але тепер – взимку, коли на вулиці мінусова температура відключити не ркремі квартири,  а цілі будинки  — це скидається на газовий геноцид монополістів!

Справа в тому, що вже третій день всіх мешканців даних будинків просто відключили від газопостачання.

Ходять якісь люди, не надаючи ніяких документів, не представляючись, просто перекривають кожну квартиру краном від газопостачання. Ведуть себе з мешканцями будинків по-хамськи та нічого не  пояснюють.

Як виявилось – мотивація банальна і проста, говорять що мовляв у людей в цьому районі стоять газові колонки для гарячої води і вони не мають якихось відповідних документів.

Але замість того, щоб зробити все цивілізовано, вони діють «ніби їм все дозволено»…. І ніхто їм не указ, окрім керівництва, що дало наказ на виконання такої роботи, бо мало віриться, що прості роботяги візьмуть на себе таку відповідальність.

На місці представником прес-служби Рузу В.Наливайченка «Справедливість» було опитано жителів цих будинків, які стверджують, що людям нічого не пояснюють, ходять від квартири до квартири і «пропонують виготовити документи», такий собі «непрямий тиск».

Зрозуміло, що є законодавчо встановлені норми і вимоги до встановлення таких засобів підвищеної небезпеки. Але обов’язок постачальника послуг полягає в належному виконанні умов договору, а не «вимикаю», бо у вас застрілі документи на газові колонки..

Зазвичай ця процедура робиться наступним чином: пишеться попередньо оголошення (по договору за 30 днів), далі створюється комісія з представниками ЖЕКу та мешканців. Робиться обхід квартир. Якщо власники на місці, відкрили двері – представляються, показують відповідні посвідчення і припис керівника на проведення цими співробітниками таких дій.

Далі входять в квартиру і проводять перевірку.

Якщо наявні необхідні документи на газову колонку, це фіксується і надається акт обстеження на рік. Якщо є не відповідність, або відсутність або інші порушення – відключається лише газова колонка, яка має окрему лінію подачі газу, ставиться заглушка і пломбується. Людям надають перелік необхідних документів і пояснюють процедуру оформлення. Повинен бути Єдиний затверджений прайс цін та перелік робіт до цього прайсу.

Таким чином мешканець має цивілізований підхід, прозору вимогу законодавства, газ для приготування їжі і свободу вибору – чи ставити нову колонку, чи проводити «узаконювання» існуючої, або взагалі поставити бойлер.

На практиці радикалізм у самій жорстокій формі – просто перекрили газ і змушують людей, серед яких купа сімей з дітьми, є похилого віку просто «рішать вопроси» похапцем на місці.

Люди обурені, вже виникають конфліктні ситуації. Жодних пояснень чоловіки без посвідчень, що заходять в квартири, дивитись документи, перевіряти колонки та газові плити не дають. Просто «нецензурною лексикою» пояснюють людям що вони нічого нікому не повинні надавати. При цьому всьому людей змушують платити різні суми, кому — 837 грн, кому — 907грн, декому — 450грн, а  іншим — 300грн!

На даний час люди пишуть колективне звернення Голові «Громадсько-політичного Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» з проханням допомогти розібратись в даній ситуації.

На місці подій був Телеканал "Київ"

Тримаємо на контролі!

Справедливість діє!

 

 

Похожие статьи:

Новости ПреступностиСергія Слепканя оголошено в розшук

Теги: київгаз
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети