Китаянка заморозила свій мозок

20 сентября 2015
2265 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10347.jpg

Китайська письменниця Ду Хун вирішила заморозити свій мозок, щоб в майбутньому її змогли оживити. Перед смертю від невиліковної хвороби жінка висловила сподівання, що хоча б років через 50 кращі уми людства навчаться «воскрешати» людей, які сьогодні піддаються кріоконсервації.

Наскільки відомо докторанту у сфері генної та клітинної інженерії Китайської академії сільськогосподарських наук Вею Цзінляня, який зголосився допомагати та проводити заморозку мозку письменниці, цей випадок кріоконсервації з метою майбутнього повернення до життя на сьогоднішній день в Китаї єдиний. Він розповів кореспондентам видання «Сіньцзінбао», яким чином відбувалася процедура: «Орган витягували в Пекіні, там же він був занурений у рідкий азот. Потім його доставили на зберігання в США ».

Китайські фахівці вважають, що відсікання голови від тіла після смерті пацієнта не повинно вважатися незаконним, якщо хворий і його близькі дали на це згоду і підписали відповідні документи.

Складну операцію кріоконсервації проводив американський Фонд продовження життя «Алькор». У США дана процедура є законною. На сьогоднішній день фірма зробила вже 139 кріоконсервації тіл пацієнтів, 60% з них припадає на мозок. На жаль, Фонд відповідає тільки за заморозку, жодних гарантій «воскресіння» вони своїм клієнтам не дають.

Відомо, що сім'я китаянки витратила близько 120 000 доларів (750 000 юанів), щоб заморозити головний мозок письменниці. Перед смертю літератор зізналася, що готова до того, що вчені ніколи не навчаться повертати людей до життя.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСон може розказати людині про її хвороби

Здоровье и медицинаКомп'ютерні ігри корисні для мозку

Здоровье и медицинаЛюди з вищою освітою щасливіші за інших

Здоровье и медицинаЧервоне вино дуже корисне для мозку

Здоровье и медицинаВчені відкрили сенсаційну інформацію про людський мозок

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети