Коли ми отримаєм безвізовий режим?

6 ноября 2015
2119 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10937.jpg

Для отримання нового статусу та скасування віз для українських громадян вже влітку цього наступного року, Верховна Рада повинна проголосувати за сукупний пакет законів з євроінтеграції.


Як заявила І. Геращенко, представник комітету З питань ЄС у Парламенті, візова лібералізація повинна позитивно позначитися на трансформації українського законодавства.

Воно повинно зазнати еволюцію в декількох напрямках, серед яких: захист документації, захист людських прав, міграційне законодавство і сфера протидії корупції.

Для аналізу та оцінки дій українських політиків у цих напрямках будуть уважно стежити. Невелика затримка трапилася через протести проти впровадження в українське законодавство нового Трудового кодексу. Йому активно протистоїть невелика частина партії «Батьківщина», представники якої вважають нові трудові закони небезпечними для суспільства. Але головною причиною відмови у скасуванні віз для жителів України може бути незмінна проблема корупції в нашій країні.

Дії навколо формування антикорупційного бюро та прокуратури свідчать про небажання боротися з корупціонерами. Так вважають представники США в Україні, серед яких Д. Пайетт. У скасуванні віз є важливе політичне питання. Багато хто очікує, що завтра Україна прийме пакет потрібних законів. Але, представники ЄС і США не перестають вказувати на свою стурбованість ситуацією навколо ГПУ. Важлива не тільки зміна самого закону, і правильна процедура його імплементації.

Процес роботи України в цих напрямках помітний, але недостатній. Незабаром Єврокомісія повинна скласти звіт про можливості візової лібералізації. ...

Похожие статьи:

ИнтервьюАдам Михник: для путинского режима - Украина станет катастрофой

ОбществоНа Закарпатті введуть режим АТО

Новости Украины​У Донецькій області запроваджено режим спецоперації

Политические статьиБезвизовый режим может быть введен уже к концу текущего года

ОбществоРосіяни повстають проти Путіна

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети