Коли перейменуємо Україну?

11 апреля 2015
1964 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8235.jpg

Війни виграються в душах і мізках. Що відбувається на полях битв — наслідок того, що відбувається в колективному несвідомому воюючому народі.

Недарма колишній семінарист Сталін, опинившись на межі поразки від язичницького містика Гітлера, прийняв рішення про пом'якшення репресій проти церкви. Для перемоги йому був необхідний духовний порив.

І прагматичний символіст-нумеролог Путін теж не випадково віщає про сакральний шлях. Всі ці «духовні швидкозшивачі», вселенське зло у вигляді придуманого фашизму випливають з чекістського розуміння світоглядної суті що відбувається.

Дуже важливо: Росія не будує нову світову імперію — на це їх синюшних сил ніяк не вистачає. Росія відновлює колишню. У колишніх кордонах. Колишніми методами. У такому форматі шанс є.

Олександр Перший, Сталін, Путін у них скоро замість Святої Трійці будуть.

Саме тому прийняті Верховною Радою рішення про декомунізацію, дефашизацію і перейменування — надзвичайно актуальні.

«Знімаю капелюха» перед депутатами: зроблено те, що потрібно, і тоді, коли потрібно.

Нам зараз украй важливо розмежуватися з гальмуючим «совком». Демонстративно підкреслити: у нас — різні цілі, завдання і шляхи. Вони — схиляються перед кострубатим горцем, для нас Сталін — кривавий тиран. Вони зберігають комуністичну мумію на головній площі, ми — позбавляємося від кам'яних ідолів. Вони — середньовічна орда, ми — сучасна цивілізація.

В історичному сенсі орда не може перемогти цивілізацію. Саме тому ідеологи недоімперіі негайно завили з приводу рішень Ради: інтелектуальні упирі знають силу істинної духовності.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети