Коли проблеми пасажирів державу не хвилюють… в роботу включається громада

19 февраля 2018
2348 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16918.jpg

У селах громади Дмитрівської сільської ради самостійно вирішують питання зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Члени ради Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість»,  депутати Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району Алла Збанацька та Марина Дехтяр у співпраці з сільським головою Тарасом Дідичем та директором підприємства–перевізника ТОВ «Спецінтертранс» Тетяною Лобановою під час робочої зустрічі напрацювали комплекс рішень у сфері пасажирських перевезень на території Дмитрівської сільської ради.

Наполеглива праця з питання аналізу економічного обґрунтування підняття тарифу на перевезення приміським транспортом із перевізником ТОВ «Спецінтертранс» дала свої результати. Минулого року підприємство знизило тарифи на перевезення на 1-2 гривні в селах Капітанівка, Мила, Дмитрівка, Личанка. Однак на початку 2018 року Київщину знову почало лихоманити як і рік тому.

Цього року за сприяння сільського голови Дмитрівської сільської ради також вдалося досягти зниження тарифу на перевезення на 1 гривню та напрацювали план запуск спецпроекту з придбання автобусів більшої місткості, спеціально для обслуговування жителів села Дмитрівка та сіл Дмитрівської сільської ради з метою зниження собівартості проїзду.

«Ми зацікавлені в тому, щоб мешканці території наших сіл мали якнайкраще транспортне забезпечення для комфортного пересування як в межах сільської ради, так і поза ними», — зазначила на робочій зустрічі з обговорення питань тарифів  Алла Збанацька.

Починаючи з січня 2017 року Київщиною пройшла хвиля протистоянь між перевізниками та пасажирами.  Протягом цілого року відбувались робочі зустрічі, наради з посадовцями різних рівнів та відомств, пікетування КОДА, перекриття доріг. Велась робота з Державною регуляторною службою, Антимонопольним комітетом. Однак, на жаль, через гальмування процесу  розробки та прийняття Закону про лібералізацію ринку автомобільних пасажирських перевезень, немає можливості кардинально змінити картину відносин «надавач послуг – споживач послуг» в масштабах області та країни в цілому.

Суть конфлікту та вимог до перевізників – невідповідність вартості проїзду,  якості  та безпеці обслуговування. Однак, на місцях, точково, при ретельному вивченні ціноутворення на  кожному маршруті, тісній співпраці між громадою, органами місцевого самоврядування та перевізниками можна досягти певних результатів.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети