Крим охоплять китайці

30 июля 2015
2018 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9883.jpg

Крим, який відчуває гострий дефіцит туристичного потоку після приєднання до Росії, шукає варіанти в самих екзотичних місцях світу. Зокрема, Олексій Черняк, голова Комітету Державної ради Криму з санаторно-курортного комплексу і туризму недавно завив, що півострів з нетерпінням очікує першої делегації туристів з далекого Китаю у складі 500 осіб.

На сьогоднішній день потік туристів до Криму впав у кілька разів. У першу чергу це пов'язано з тим, що півострів практично повністю припинили відвідувати жителі України, що складали до 2014 року, за різними оцінками, до 70% всіх відпочиваючих. Між тим, не виправдали надії і жителі Росії: багатьох відлякала від відпочинку в Криму горезвісна Керченська переправа. І хоча зараз пройти її можна за 2-3 години, історії про які мали місце бути в недалекому минулому кілометрових чергах і очікуваннях по кілька діб досі живуть у пам'яті багатьох.

Крім того, росіян відлякують санкції, накладені на півострів з боку США і ЄС. Зокрема, в Криму і понині не працює платіжна система Visa, відсутня більшість навіть російських банків.

Більше того, до санкцій проти Криму приєдналася навіть корпорація Google, хоча на популярному російському туристичному порталі досі працює інтерактивна карта від Google Maps, що показує основні визначні пам'ятки і місця для відпочинку.

Ті ж росіяни, які можуть собі дозволити не найдорожчий авіапереліт з Москви чи Санкт-Петербурга до Сімферополя, також не поспішають на півострів. Навіщо, якщо за той же бюджет можна відпочити в Чорногорії, Болгарії або навіть на Кіпрі? Також багато туристів з Росії втратили інтерес до Криму, так як в самій країні він більше не сприймається як закордонна поїздка. Якщо раніше півострів порівнювали з доступною екзотикою ближнього зарубіжжя, такий як Юрмала або Батум, то сьогодні для багатьох росіян Крим — це не більше ніж ще один суб'єкт РФ, аналогічний Краснодарському краю або Астраханській області.

Варто також відзначити, що багато росіян всерйоз вірять поширюваним чуткам, що громадянам, які відвідали Крим, можуть відмовити у видачі Шенгенської візи для подорожі до країн ЄС.

Як результати, влада Криму намагається вирішити питання втрати туристів залученням відпочиваючих з інших країн. Правда, історія з тими ж туристами з КНР більше схожа на PR-акцію, розраховану для внутрішнього споживання. Зокрема, Олексій Черняк відзначив, що, на сьогоднішній день в Криму немає жодного готелю, здатного надати повноцінний прийом настільки великій групі організованих туристів.

Тим часом чиновник запевняє, що до вересня Крим все ж буде готовий прийняти перших туристів з КНР. За його словами вже 15 готелів півострова виявили бажання отримати «зірки» згідно з російської сертифікації, адже китайські туроператори звикли працювати з закладами від трьох зірок і вище. Крім того, як запевнив Олексій Черняк, в Криму підготують групу перекладачів, а деякі ресторани почнуть пропонувати адаптовану азіатську кухню.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети