Любов Шайдур – фанатичний правдолюб чи корупціонер з подвійними стандартами

27 июля 2015
2512 просмотров Голосов: 0 Автор:Алексей Кобыляцкий
article9844.jpg

Любов Михайлівна — політик регіонального масштабу. Однак, як грати за правилами подвійних стандартів може дати майстер-клас політикам будь-якого рівня.

Хто ж така Любов Шайдур? В свій час вона отримала освіту інженера-технолога пекарського виробництва. В 70-их роках недовгий час працювала старшим інженером-хіміком на Тростянецькій шоколадній фабриці «Україна» в Сумській області. Пропрацювала вона там досить недовго, всього два роки, саме стільки знадобилось керівництву щоб оцінити кваліфікаційний рівень «спеціаліста кондитера» Люби Шайдур.

Після скандального звільнення Любов Михайлівни з Тростянецької фабрики вона в тому ж 1975 році переїзджає в Полтаву де вже займає більш скромні інженерно-технічні посади в Полтавській кондитерській фабриці. Саме цікаве починається в 90-их роках. Любов Шайдур за 20 років роботи в кондитерській сфері зуміла заробити невеличкий капітал на «економії» кондитерського коньяку, консистенції шоколаду… одним словом на «усипці» «утрусці» та «усушці», як любили в ті часи цитувати класика Остапа Вишню.

Таким чином, вже в 1994 році Любов Шайдур стає приватним підприємцем і починає торгувати цукерками на стихійному ринку. Для початку свого бізнесу вона вибрала досить цікаву точку, — поблизу міської лікарні. Основними клієнтами її продукції виступали пацієнти лікарні, які купляли цукерки лікарям як скромну плату за надані послуги. Що ж робила Люба Шадур? Ті цукерки за які бідні пенсіонери віддавали останню пенсію, після «міграції» в руки лікарняного персоналу повертались до Люби Михайлівни вже за нижчу ціну. Таким чином Любов Михайлівна вже в ті часи вміла найти зиск там де будь-яка нормальна людина лише б перехрестилась і плюнула б їй в очі.

Та в Люби Шайдур були набагато амбітніші плани і вона стала громадським активістом а потім вже й політиком. І зараз більше за всіх вона кричить про справедливість, правду, відкритість і про те, що треба жити по-новому. І живе. Сама особисто. Говорить одне, а сама дбає про інше. Про власну вигоду.

З 90-их займається підприємництвом і… як не дивно з трибуни міської ради кричить, що вона проти підприємництва, бо це… «неморально». Полтавці й досі пам’ятають, як високодуховна й моральна Люба за втридорога всучувала їм цукерки та інші солодощі. «Бо треба ж було якось жити...», — пояснює тепер Люба. Жилося, мабуть, дуже погано. Бо через кілька років мережа кіосків у Полтаві якимось чином з’явилась… А Люба продовжувала розвінчувати підприємців і підприємництво – «крадуть! На народові наживаються!». А як про її бізнес питав хто: «та… не знаю, як воно… де воно… чиє воно?» Ні при чому вона! А спробував би хто з тих підприємців, яких Люба так активно лає, втиснути свої будки-кав’ярні на центральній вулиці Полтави та ще й в історичній зоні! А вона ж правдолюб, безкорисливий депутат, — їй можна!

Вдумайтесь, депутат міської ради виділяє сама собі, своїм же рішенням земельні ділянки під кіоски. І травить людей з тих будок усіляким пійлом – неякісним фастфудом та їжою з відходів. Правдолюбам можна! Захотілося Любі земельки в місті – має, причому не один гектар. Захотілося житло для себе й родини – має! Захотілося розчистити місце для чергової будки з недоїдками в центрі Полтави – і позрубували унікальні дерева в обласному центрі. Яким чинов це вживається з моральністю та непідкупністю найчеснішої, як сама каже, людини – загадка. І все це тихо-тихо. Про це Люба не розповідає Прикриваючись званням депутата, громадського діяча, людина просто вирішує свої справи, в обхід закону, в обхід елементарних соціальних норм, живучи за власними законами, – законами подвійної моралі.

Дивно, що досі правоохоронні органи не звернули увагу на незаконні оборудки Любов Михайлівни – незаконні кіоски в історичній зоні Полтави, виділення 85 гектарів землі кооперативу «Юрівка» для сімей депутатів і це лише те, що знаходиться на поверхні і про, що Любов Шайдур цинічно дає коментарі. І навіть більше, вона цинічно виправдовує свої дії: «Депутати, як і всі громадяни України, мають право отримати по 10 соток землі… ми такі ж люди» – говорить вона. Лише напривеликий жаль прості громадяни навряд чи отримають свої законні 10 соток поки такі депутати, як Любов Шайдур знаходяться в Полтавській міській раді і вирішують лише свої «шкурні» питання а не захищають інтереси простих Полтавців.

Теги: шайдур
Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети