Маршрутні перевезення: якість, безпека, доступність

9 августа 2018
4855 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17536.jpg

Нещодавно Україну сколихнули звістки про жахливі аварії за участі маршрутних автобусів, які понесли за собою численні жертви. Питання безпеки має стати одним з пріоритетних на транспорті, так як і якість надання послуг.

Ці та інші питання обговорювали сьогодні представники Руху Валентина Наливайченка "Справедливість", депутати Дмитрівської сільської ради Збанацька Алла та Дехтяр​ Марина на зустрічі з першим заступником голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеславом Дідківським.

Цій зустрічі передували спільні перевірки приміських маршрутних автобусів що відбулися 22.06.2018 р. та 27.06.2018 р. з представниками Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки та представниками управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації (КОДА) разом з депутатами.

В процесі перевірки у водіїв ПП "Стріла" та ТОВ "Спецінтертранс" були виявлені багато порушень, в т.ч.: відмова пасажирам у пільговому проїзді, порушення схеми та графіку руху, невідповідність тимчасового та постійного техталонів та ін.

Всі порушення були зафіксовані в протоколах працівників Укртрансбезпеки. Однак, ознайомитись з ними депутатам не дозволили, мотивуючи наявністю в них персональних даних водіїв. Надали лише номери протоколів.

Отже, бажання впевнитись, що протоколи були опрацьовані та переслані замовнику маршрутів – відповідному підрозділу  КОДА це було однією з головних причин візиту до керівника Укртрансбезпеки. Є розуміння того, що повинен бути результат даних перевірок: перевізники та водії-порушники мають нести відповідальність згідно чинного законодавства.

В’ячеслав Миколайович особисто пообіцяв до середини вересня надати описи перевірок, в яких буде вказано: транспортний засіб, що перевірявся; номер маршруту; встановлене порушення; дату переданих даних (Актів перевірок) організатору перевезень – управлінню інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.

Керівник запевнив, що в цьому році запукається програма електронного кабінету перевізника (в ній буде зазначено умови його ліцензування, матеріальну базу і т. д.). Також він повідомив про те, що наступного року  планується запровадити Електронний протокол, в якому будуть фіксуватись працівниками Укртрансбезпеки дані про порушення на маршрутах в он-лайн режимі і буде формуватись база «Добропорядність перевізників».  Якщо акти перевірок на транспортне підприємство будуть оформлені 2-3 рази, замовник перевезення (КОДА) повинен буде розірвати договір з перевізником.

Сподіваємось, що всі плані якнайшвидше втіляться в реальність. Адже катастрофічна ситуація з маршрутними перевезеннями наносить не лише фінансові збитки державі, але і забирає  життя та здоров`я пасажирів. І справедливого результату ми зможемо досягти лише у злагодженій, системній роботі всіх учасників транспортного процесу.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети