На роботу почали частіше приймати молодих фахівців

9 сентября 2015
2026 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10260.jpg

Контент-експерт ресурсу rabota.ua Тетяна Пашкіна розповіла про найбільш затребуваних спеціальностях найближчих трьох місяців, інформує Osvedomitel.com.

«Після докладного аналізу вакансій, які з'являлися в осінній період протягом останніх років, варто виділити торішнє зростання вакансій в таких сферах, як торгівля, виробництво, робочі спеціальності і готельний бізнес. Серед «аутсайдерів» даного рейтингу числяться вакансії в банківській сфері, медперсоналу та фінансистів. Варто відзначити, що 5 найбільш затребуваних спеціальностей за останні роки практично не зазнали змін.

Починаючи з 2012 року в Україні спостерігається тенденція довіри до молодих фахівців.

Наприклад, якщо 3 роки тому роботодавці могли взяти до себе на роботу тільки 2% «молодих і зелених» співробітників, то в 2013 році цей показник вже виріс до 7%.

Напевно на підвищення кредиту довіри з боку роботодавців не могла не вплинути готовність молодих фахівців працювати не за «хмарні» зарплати з великим завзяттям і бажанням.

У свою чергу, все менше «ставлять» на досвідчених фахівців, так як вони як правило не інформовані про нові підходи до ведення професійної діяльності, а також не горять бажанням вчитися і йти в ногу з часом.

У зв'язку з економічною ситуацією в країні роботодавцям важко здивувати і порадувати шукачів привабливими пропозиціями », — розповіла контент-експерт.

Похожие статьи:

Политические статьиДобробут громадян України зростає!

ОбществоЧому ми працюємо там, де нам некомфортно?

Бизнес-технологииЛюдям пропонують писати антиукраїнські коментарі за гроші

ОбществоЯк заставити себе працювати в понеділок ?

ОбществоРосіяни не можуть дозволити собі відпочинок за кордоном

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети