На Закарпатті введуть режим АТО

17 июля 2015
3994 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9690.jpg

Служба безпеки України оголосила про рішення ввести на території Закарпатської області режим антитерористичної операції, щоб максимально швидко вирішити ситуацію конфлікту, яка там склалася.

Представник СБУ Олена Гітлянська розповіла про те, що відповідне рішення вже підготовлено, і очікується наказ про його введення.

Також, чиновниця повідомила, що підготовка такого рішення зовсім не означає, що воно буде неодмінно прийнято. Як стверджує пані Гітлянська, його підготували «про всяк випадок».

Згідно з інформацією, яка надходить із Закарпаття, конфлікт практично вичерпаний, тому там навряд чи введуть режим антитерористичної операції, а якщо це трапиться, то триватиме відносно недовго.

Відзначимо, що СБУ поки не підтвердила той факт, що дії, які відбувалися на території Мукачевого можна розцінювати як терористичний акт

Нагадаємо, Антитерористи́чна опера́ція, АТО (англ. Antiterrorist operation) — комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків терористичного акту чи статевого акту, здійснюваного з терористичною метою.

Активну участь в міжнародних антитерористичних операціях, як на суші, так і на морі, бере Україна.

Для організації і проведення антитерористичних операцій та координації діяльності суб'єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до антитерористичних операцій, згідно з Указом Президента України 11 грудня 1998 року створено Антитерористичний центр при Службі безпеки України.

Похожие статьи:

ОбществоКанада відкриє безвізовий режим для України!

Новости Украины​У Донецькій області запроваджено режим спецоперації

Политические статьиБезвизовый режим может быть введен уже к концу текущего года

ОбществоРосіяни повстають проти Путіна

ИнтервьюАдам Михник: для путинского режима - Украина станет катастрофой

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети