Наливайченко: вітаю Національну академію наук і її президента зі славним ювілеєм

27 ноября 2018
1489 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17968.jpg

27 листопада 2018 року виповнюється 100 років з дня заснування Національної академії наук України і за збігом, – її президенту академіку Борису Євгеновичу Патону.

Заснована у буремний рік Української революції, Академія пройшла складний, але гідний шлях, внісши величезний вклад у розвиток світової наукової думки, ефективно розвиваючи нові наукові напрями і технології. Нині у складі Академії не лише вчені зі світовим ім’ям і молоді талановиті науковці, які хочуть працювати для України, а й цілі науково-дослідні інститути, що охоплюють фізико-технічні, математичні, хімічні, біологічні, суспільні і гуманітарні науки.

У складі НАН України – найбільша бібліотека нашої держави – Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського і Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника, Національний центр «Мала академія наук України», Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка, Національний дендрологічний парк «Софіївка», інші відомі національні заклади.

Я високо ціную працю вчених, які й нині наполегливо працюють, розвиваючи фундаментальні і прикладні дослідження, незважаючи на майже жебрацьке становище – постійне недофінансування, відсутність належної дослідницької бази і зневажливе ставлення з боку влади.

Тож вітаючи Національну академію наук зі славним ювілеєм, зичу усім науковцям, дослідникам втілення усіх інноваційних проектів, нових ідей і шляхетних планів. Бажаю Вам оптимізму, наполегливості, творчого натхнення, віри і гідної оцінки Вашої нелегкої, але важливої для суспільства і розвитку країни діяльності.
Наука і знання – це капітал і сила нації, запорука її успіху і прогресу.

Многая літа, вельмишановний Борисе Євгеновичу!

http://nalyvaichenko.org

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети