Не допустимо створення "ПНР" на території Івано-Франківщини

13 июля 2015
4252 просмотра Голосов: 2 Автор:Вова Шешурак
article9624.jpg

Останні події в Мукачевому змусили задуматись всю Україну. Чому приїхав «Правий сектор»? Його змусили!

Сумнозвісний Михайло Ланьо був оточений радикалами через його наміри від'єднатись від України та почати існування як «ЗНР» (Закарпатська народна республіка). Такі думки бродили по місту, і знаєте що? Люди були не проти. Вони зараз знаходяться у такому відчаю, що не проти повторити долю ДНР і ЛНР!

Минулого тижня навіть пройшли мітинги, щоб створити свій куточок, де не буде наших «прекрасних» політиків. Навіть ходили чутки, щоб приєднати Закарпаття до Угорщини. Все це звичайно казки, але створити напружену ситуацію можна. Адже ви пам'ятаєте як сталося на Сході, спочатку Донецьк а потім і Луганськ!

Те саме може статися і на Заході, якщо не прийняти міри. Наш «улюбленець» Путін може направити своїх людей в Закарпаття, щоб ще більше напружити ситуацію, а тоді вогонь може перекинутись і на сусідню область — Івано-Франківську!

Захід не повинен повторювати долю Сходу. Нам потрібно як найшвидше врегулювати ситуацію, та не допускати подібних подій. Адже ми маємо сумний досвід на рахунок цього.

І тому, бажаю як найшвидшого вирішення ситуації в Закарпаттю, адже найголовніше у житті — це мир і злагода!

Похожие статьи:

ПроисшествияЛуганські прикордонники затримали "командира" із Росії

Общество​Хранителька таємниць. Що і від кого більше півстоліття приховувала в лісі у Івано-Франківській області 85-річна жінка.

Происшествия"Важливе рішення" Порошенка: чого чекати терористам?

Новости ПолитикиСБУ залучає Міноборони до "антитерористичної операції"

ПроисшествияВ Донецке террористы штурмуют санаторий с внутренними войсками

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети