Офіційно: США визнало Крим територією Росії

3 августа 2015
9459 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9957.jpg

Днями, інтернет буквально підірвало відео, на якому Американське космічне агентство (НАСА) офіційно визнає Крим територією Росії. Викладений в мережу ролик присвячений астрономії, але популярним він став не тому.

У Мережі пару днів тому з'явився відеоролик від НАСА, який викликав справжній захват у російських інтернет-користувачів. У невеликому фільмі, який триває всього 25 секунд, американські фахівці підтверджують, що Крим — територія Росії.

Даний ролик розповідає про те, що Крим — найзручніше і красиве місце для спостережень за небесними тілами. Після цього, слідують кадри з картою півострова і логотипом NASA. Кульмінацією є підпис внизу: Crimea – it’s Russia, що перекладається досить просто: «Крим — це Росія».Але не варто забувати, що НАСА — космічне агентство, яке відноситься до федерального уряду США. Тому немає нічого дивного в тому, що з офіційного сайту організації ролик був оперативно вилучений, але встиг розійтися по всьому інтернету.

Нагадаємо, Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (англ. National Aeronautics and Space Administration (NASA)) — агентство уряду США, заснована 1958 року для досліджень у галузі аеронавтики й космічних польотів. Штаб-квартира NASA розташована у Вашингтоні; основний майданчик — на мисі Канаверал у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. Перша космічна програма NASA почалася з запуску космічного апарата «Піонер» у 1958-му, який збирав інформацію для подальших пілотованих польотів, найвідомішим з яких став політ на Місяць «Аполлона-11» 16-24 липня 1969.

Похожие статьи:

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

Новости НаукиСтыковка прошла успешна

Новости НаукиАстероид BL86 имеет свой спутник

IT-ТехнологииNASA TV міняє формат

Новости НаукиСенсація: на Марсі течуть річки

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети