Олігархи тікають з Росії

29 марта 2015
2890 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8004.jpg

Компанія Campden Wealth провела дослідження в результаті яких з'ясувала, що більшість російських олігархів збираються покинути РФ протягом найближчих років.

Результати дослідження опублікувало британське видання The Telegraph, повідомивши, що більшість опитаних збираються переїхати до Великобританії або Швейцарії.

З 30 російських громадян, включених в дослідження Campden Wealth, більше половини сказали, що, швидше за все, виїдуть за кордон, хоча і не найближчим часом. Кожен четвертий зазначив, що збирається виїхати протягом п'яти років. Учасники дослідження спільно контролюють $ 2,5 млрд (£ 1,7 млрд) особистих коштів і бізнес з оборотом $ 6,5 млрд за даними 2014 року, повідомляє видання.

The Telegraph зазначає, що кількість російських заявок на інвесторські візи Великобританії в перші дев'ять місяців 2014 зросла на 69% порівняно з 2013 роком. У листопаді минулого року розмір мінімальної інвестиції для таких віз було подвоєно і досяг £ 2 млн.

Поряд з податковими змінами, негативні прогнози економічного зростання і зростаюча інфляція зробили Росію менш привабливим місцем для ведення бізнесу, пише видання.

Похожие статьи:

Новости в мире​У НАТО засумнівалися у своїх можливостях захистити країни Балтії від вторгнення Росії

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

ОбществоАрмія РФ не витримає будь-якої війни!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети